Infostart.hu
eur:
385.64
usd:
329.43
bux:
119942.49
2026. január 21. szerda Ágnes

A botrányhős focista első útja a kocsmába vezetett a kórházból

Kiengedték a klinikáról Paul Gascoigne-t, de az egykori angol válogatott labdarúgó újra rosszul lett.

Vasárnap került be egy Hemel Hempstead-i kórházba a botrányhős sztár, de pár óra múlva kiengedték, noha családja azt kérte, hogy tartsák bent, mert folyamatos kezelést igényel.

Paul Gascoigne-t a kórházból egy szakrendelésre vitték át, ahol arra a megállapításra jutottak, hogy nincsenek mentális problémái, egyszerűen függő.

A hosszú évekig alkoholproblémákkal küzdő volt labdarúgó ezt követően elhagyhatta az intézményt, és hamarosan már egy bár előtt üldögélt, és iszogatott.

Később egy fodrászszalonba akart bemenni, de rosszul lett, és a járókelőknek kellett rajta segíteniük. Az arra sétálók szerint ismét zavartan viselkedett, és pocsékul festett, csak botorkált az utcán.

Mentőt hívtak hozzá, de nem kellett sürgősségi kezelésben részesíteni, ennek ellenére egy meg nem nevezett kórházba kísérték.

Közben Sir Alex Ferguson úgy vélekedett: megmenthette volna Gascoigne-t, ha a labdarúgó 1987-ben elfogadja a Manchester United hívását. A középpályás azonban a Newcastle-től a Tottenhamhez került, és a skót tréner szerint a Londonba költözés járult hozzá a volt válogatott játékos, korának legjobb futballistája elzülléséhez.

Paul Gascoigne februárban is kórházba került, miután botrányosan viselkedett egy szállodában.

Gascoigne 57-szer szerepelt az angol válogatottban, és játszott a Tottenham Hotspurben, a Newcastle Unitedban, a Lazióban, illetve a Glasgow Rangersben is.

Címlapról ajánljuk
Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Tavaly januárhoz képest 43 százalékkal lehet magasabb itthon az átlagos földgázfogyasztás – jelentette ki egy háttérbeszélgetésen a nemzetgazdasági miniszter. Nagy Márton kiemelte, hogy a hideg vesztesei a fogyasztók, ezért a kormány meg fogja vizsgálni, hogy miként lehet segíteni azokon, akiknek megnövekedett a gázszámlája például azzal, hogy átlépték a kedvezményes fogyasztási határt.

Katonai támadásra készítik fel Grönland lakosságát

Grönland miniszterelnöke szerint a sziget lakosságának és hatóságainak fel kell készülnie egy katonai jellegű válsághelyzetre is, miután Donald Trump területszerzési fenyegetései miatt az invázió kockázata megnőtt. Dánia és NATO lépései, valamint az amerikai vámfenyegetések tovább élezik a geopolitikai feszültséget az egyre nagyobb stratégiai jelentőségű sarkvidéki térségben.
Robbanás rázta meg Krasznodárt, hatalmas baj van Kijevben - Szerdai híreink az ukrán frontról percről percre

Robbanás rázta meg Krasznodárt, hatalmas baj van Kijevben - Szerdai híreink az ukrán frontról percről percre

Ma hajnalban hatalmas robbanás rázta meg Afipszkij városát, Oroszország Krasznodár megyéjében, ukrán források szerint egy orosz légvédelmi rakéta tévedt el, amely eltalált egy magasházat. Kijevben nagyon súlyos a helyzet a folyamatos orosz bombázások miatt: a lakóövezetek nagy részében sem áram, sem fűtés, sem ivóvíz nincs. A fronton nincsenek nagy mozgások: Huljajpole, Pokrovszk és Kosztyantynivka most a harcok epicentruma, az extrém hideg alighanem korlátozza a katonai műveleteket is. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború szerdai eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×