Infostart.hu
eur:
391.25
usd:
340.91
bux:
122551.37
2026. március 13. péntek Ajtony, Krisztián

Hiány van a korbácsos dominákból

Domináknak hirdet állást egy cég Nagy-Britanniában. A jelentkezők napi száz fontot (36 ezer forintot) is kereshetnek, és ehhez nem kell más, csak "bőrbe öltözni és kicsit szórakozni azokkal, akik élvezik a szenvedést".

Nem szükséges előzetes tapasztalat, a dominajelölteket ugyanis elküldik egy tanfolyamra - közölték a norwichi munkaügyi központban, amelyet az önkormányzat munkaügyi osztálya üzemeltet.

A jelentkezőktől csak annyit várnak el, hogy nagykorúak, megbízhatók és nyitottak legyenek. Nem feltétel az sem, hogy a jelentkező nő legyen - férfiakat is várnak.

Vetkőzni nem kell

A felhívásban figyelmeztetnek, hogy a munka "néhány ember számára megrázó lehet". Levetkőzni viszont nem kell a "munkahelyen", a külön e célra kialakított kínzókamrában.

A kazamata tulajdonosa a 32 éves Gerry James. "Ügyfeleim kedves, dolgozó emberek, akik szeretik, ha megtapossák, és verbálisan bántalmazzák őket. Szexuális szolgáltatásra nem tartanak igény" - fogalmazott.

Nehéz megfelelő személyzetet találni - panaszkodott a klubtulajdonos, "pedig az ember azt hinné, hogy mindenki szereti a könnyű pénzkeresetet".

Konzervatív polgárjogi aktivisták szerint az ilyen klubokat be kellene tiltani, az önkormányzat szerint azonban a hirdetés legális, és semmilyen "szakmát" nem szabad diszkriminálni.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: a háború leállása Iránban nem elég, nagyon lassú rendszerváltás jöhet

Szakértő: a háború leállása Iránban nem elég, nagyon lassú rendszerváltás jöhet

Az iráni televízió közreadta az új legfelső vezető, Modzstaba Hamenei, a két hete meggyilkolt Ali Hamenei fiának üzenetét, aki azonban személyesen nem jelent meg a képernyőn. Ennek lehetséges okairól is beszélt az InfoRádióban N. Rózsa Erzsébet Közel-Kelet-szakértő. Az olajbiztosítási árak az egekben, de van egy iszonyatos forgatókönyv, amire a biztosítótársaságok sem készültek még fel.
inforadio
ARÉNA
2026.03.13. péntek, 18:00
Pásztor Szabolcs
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatási igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×