Infostart.hu
eur:
386.43
usd:
331.73
bux:
118863.12
2026. január 13. kedd Veronika
Professional studio microphone on blue background with orange audio waveform, Podcasting, broadcasting or recording studio banner
Nyitókép: JuShoot/Getty Images

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Várkonyi Gábor, Hámori Máté, Salát Gergely, Kiss Ambrus, Noszek László és Szabó Balázs,.

Szombat

11.00 Charaf Hassan, a Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem rektora

14.00 Várkonyi Gábor autópiaci szakértő

16.00 Dénes Tamás, az InfoRádió főmunkatársa, futballtörténész, író

18.00 Csicsmann László Közel-Kelet szakértő, a Budapesti Corvinus Egyetem tanára

23.00 Hámori Máté Liszt Ferenc-díjas karmester, a Danubia Zenekar művészeti vezetője

Vasárnap

5.00 Szakáli István Loránd, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány stratégiai igazgatója

08.00 Salát Gergely, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa

13.00 Kiss Ambrus, a Főpolgármester Hivatal főigazgatója

14.00 Pásztor Szabolcs országos főállatorvos

16.00 Noszek László, a Kistarcsai Flór Ferenc Kórház fül-orr-gége osztály osztályvezető főorvosa

18.00 Szabó Balázs, a HOLD Alapkezelő vezérigazgatója

23.00 Téglásy Kristóf, a Drogkutató Intézet stratégiai igazgatója

Címlapról ajánljuk

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
Súlyos csapás érte Ukrajnát, személycserék kezdődtek az ukrán elitben - Háborús híreink kedden

Súlyos csapás érte Ukrajnát, személycserék kezdődtek az ukrán elitben - Háborús híreink kedden

Oroszország tegnap hozta nyilvánosságra, hogy a pénteki, Ukrajnát ért Oresnyik-támadás azt a lvivi repülőteret érte, ahol többek között amerikai gyártmányú F-16-os vadászbombázók is állomásoztak korábban. A hétfői nappal az orosz-ukrán háború hivatalosan is átlépte a 1418 napos lélektani határt, azaz azt az időtartamot, ameddig a Szovjetunió Németországgal harcolt a második világháború alatt. Németország zöld utat adott a hazánk által is használt Lynx lövészpáncélosok Ukrajnába szállítására. Hajnalban súlyos támadás érte Ukrajnát - Kijevben elment az áram. A nap folyamán személycserékről szavazott az ukrán parlament: új védelmi miniszter, energiaügyi miniszter, technológiai miniszter és hírszerzési vezető is kinevezésre kerül. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×