Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia
Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára védőmaszkot visel a koronavírus-járvány miatt az Országgyűlés plenáris ülésén 2020. október 12-én.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Koronavírus: friss hírek Rétvári Bence állapotáról

Koronavírussal fertőződött meg az államtitkár a közelmúltban. A pozitív teszt óta otthonról dolgozik, lábadozik.

Koronavírussal fertőződött meg Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára a közelmúltban. Az egészségi állapota kielégítő. A tünetek közül egyedül a levertség jelentkezett nála. A pozitív teszt óta otthon dolgozik, lábadozik – adta hírül a Magyar Nemzet.

Mint ismert, már augusztusban házi karanténba került a kormány néhány tagja, de előbb Gulyás Gergely és Orbán Balázs, majd Varga Judit tesztje is negatív lett.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk

Ilyenkor ne előzzünk, és most inkább keressük, ne kerüljük a sűrű forgalmat – téli vezetéstechnikai tanácsok a szakértőtől

Téli gumi, megfelelő ablaktörlő gumik, ablakmosó folyadék – Zsurzs Jenő vezetéstechnikai instruktor szerint a mostani időjárási körülmények között ezekről mindenképpen gondoskodniuk kell az autósoknak. A Drivingcamp Vezetéstechnikai Központ senior trénere az InfoRádióban elmondta: elindulás előtt jó, ha felmérjük saját magunk és az autónk képességeit. Azt javasolja, takarítsuk le a havat az autónk tetejéről, mert ha ezt nem tesszük meg, fékezésnél akár nagyobb mennyiségű hó is lezúdulhat a szélvédőre, ami komoly balesetet is eredményezhet.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×