Infostart.hu
eur:
382.13
usd:
327.93
bux:
109301.24
2025. december 5. péntek Vilma

Baleset történt az M3-as autópályán

Gödöllő térségében egy személyautó szalagkorlátnak ütközött.

Vasárnap kora délután egy személygépkocsi az M3-as autópálya főváros felé vezető oldalán, a 33-as kilométerszelvényben, eddig tisztázatlan körülmények között szalagkorlátnak ütközött.

A baleset következtében személyi sérülés nem történt.

A helyszínelést miatt az érintett útszakaszon a forgalom a belső sávon haladt, majd 17 óra körül a forgalmi rend helyreállt - olvasható a rendőrség honlapján.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
Fogy a lendület a tőzsdéken, újabb impulzusokra várnak a befektetők

Fogy a lendület a tőzsdéken, újabb impulzusokra várnak a befektetők

November végén volt egy kisebb megingás a világ tőzsdéin, az AI lufi kipukkanásától is tartottak a befektetők, de persze azt az esést is megvették a befektetők, és mostanra újra a történelmi csúcsok közelében állnak a világ részvénypiacai. Az elmúlt napokban azonban kezdett elfogyni a lendület, újabb impulzusokra várnak a befektetők. Legkésőbb jövő hét szerdán érkezik is ilyen impulzus, akkor tart kamatdöntő ülést az amerikai jegybank, de a mai inflációs adatot is érdemes figyelni.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 5. 10:02
×
×
×
×