INFORÁDIÓ
2021. július 25. vasárnap
Jakab, Kristóf

tokió 2020

olimpia

program

sportműsor

Késely Ajna úszó és Péni István sportlövő a Himnuszt énekli a tavalyról idénre halasztott, július 23. és augusztus 8. között Tokióiban megrendezésre kerülő olimpián versenyző magyar csapat tagjainak eskütételén a budapesti Nemzeti Táncszínházban 2021. július 1-jén.

Tévékalauz a tokiói olimpiához: itt van a magyarok részletes programja

Infostart / MTI

Július 23-tól augusztus 8-ig Tokióra figyel a sportvilág. A magyar csapat 173 fővel vesz részt a nyári olimpiai játékokon. Összegyűjtöttük a magyarok programját, hogy lehessen tervezni a korán keléseket és a szabadságot a szurkoláshoz.

Július 23., péntek (zárójelben a magyar idő):

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

8.30-12.10 (1.30-5.10): férfi egypár előfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjász Park)

13.00-15.00 (6.00-8.00): férfi rangsoroló (Balogh Mátyás)

NYITÓ ÜNNEPSÉG (Olimpiai Stadion)

20.00-23.00 (13.00-16.00)

Július 24., szombat:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

9.00-12.45 (2.00-5.45): férfi egyes selejtező (Majoros Bence?), női egyes selejtező (Póta Georgina?, Madarász Dóra?), vegyes páros nyolcaddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)

14.15-17.15 (7.15-10.15): férfi és női egyes első forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi és női egyes első forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)

11.00-14.30 (4.00-7.30): női 48 kg (Csernoviczki Éva), selejtező, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 48 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

8.30-12.30 (1.30-5.30): reményfutamok - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Muszasinonomori Park - Fudzsi Nemzetközi Motorsport Versenypálya)

11.00-18.15 (4.00-11.15): FÉRFI MEZŐNYVERSENY (Valter Attila)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-14.30 (4.00-7.30): férfi 57 kg (Gálos Roland?) selejtező

17.00-20.30 (10.00-13.30): férfi 57 kg (Gálos Roland?) selejtező

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

8.30-11.25 (1.30-4.25): NŐI LÉGPUSKA (Mészáros Eszter) alapverseny, DÖNTŐ

TEKVONDÓ (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)

10.00-17.00 (3.00-10.00): férfi 58 kg nyolcaddöntő (Salim Omar), negyeddöntő, elődöntő

19.00-22.30 (12.00-15.30): FÉRFI 58 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?),

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

9.00-14.30 (2.00-7.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

18.00-22.00 (11.00-15.00): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok: férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Verrasztó Dávid), női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma), férfi 400 m gyors (Zombori Gábor), női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória), férfi 100 m mell, női 4x100 m gyorsváltó

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)

9.00-16.20 (2.00-9.20): férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás) 64-es tábla

18.00-22.25 (11.00-15.25): FÉRFI KARD egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

Július 25., vasárnap:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-12.00 (3.00-5.00): vegyes páros negyeddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)

14.00-17.45 (7.00-10.45): férfi és női egyes második forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

20.00-22.00 (13.00-15.00): vegyes páros elődöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)

11.00-14.30 (4.00-7.30): női 52 kg (Pupp Réka) selejtező, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 52 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

9.00-11.40 (2.00-4.40): E/F elődöntő - férfi (Pétervári-Molnár Bendegúz?) egypár

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

21.30 (14.30): női csoportmérkőzés, Magyarország-Franciaország

SPORTLÖVÉSZET (ASZAKA LŐTÉR)

9.00-16.10 (2.00-9.10): NŐI LÉGPISZTOLY (Major Veronika) alapverseny, DÖNTŐ; FÉRFI LÉGPUSKA (Pekler Zalán, Péni István) alapverseny, DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?),

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

10.00-15.30 (3.00-8.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura, Krausz Gergely?)

18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura, Krausz Gergely?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)

10.00-13.35 (3.00-6.35): női selejtező (Kovács Zsófia?)

15.10-18.45 (8.10-11.45): női selejtező (Kovács Zsófia?)

20.20-22.00 (13.20-15.00): női selejtező (Kovács Zsófia?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30-12.20 (3.30-5.20): elődöntők, döntők - FÉRFI 400 M VEGYES (d) (Bernek Péter?, Verrasztó Dávid?), női 100 m pillangó (ed) (Sebestyén Dalma?), FÉRFI 400 M GYORS (d) (Zombori Gábor?), NŐI 400 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka?, Mihályvári-Farkas Viktória?), férfi 100 m mell (ed), NŐI 4X100 M GYORSVÁLTÓ (d)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 100 m hát (Burián Katalin), férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Németh Nándor), női 100 m mell, férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Telegdy Ádám), női 400 m gyors (Késely Ajna), férfi 4x100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária)

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)

9.00-16.20 (2.00-9.20): női tőr (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra) és férfi párbajtőr egyéni (Siklósi Gergely) 64-es

18.00-22.25 (11.00-15.25): NŐI TŐR és FÉRFI PÁRBAJTŐR egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

11.30 (4.30): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Görögország

Július 26., hétfő:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes második forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi és női egyes harmadik forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

20.00-22.10 (13.00-15.10): VEGYES PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)

11.00-14.30 (4.00-7.30): női 57 kg (Karakas Hedvig) selejtező, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 57 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

9.00-11.20 (2.00-4.20): negyeddöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

HEGYIKERÉKPÁR (Izui Hegyikerékpáros Pálya)

15.00-17.00 (8.00-10.00): FÉRFI TEREPVERSENY (Parti András)

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasin Sportközpont)

10.00-15.30 (3.00-8.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)

6.30-9.00 (23.30-2.00): FÉRFI VERSENY (Bicsák Bence, Tóth Tamás)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30-12.40 (3.30-5.40): elődöntők, döntők - NŐI 100 M PILLANGÓ (d) (Sebestyén Dalma?), férfi 200 m gyors (ed) (Kozma Dominik?, Németh Nándor?), női 100 m mell (ed), FÉRFI 100 M MELL (d), NŐI 400 M GYORS (d) (Késely Ajna?), férfi 100 m hát (ed) (Bohus Richárd?, Telegdy Ádám?), női 100 m hát (ed) (Burián Katalin?), FÉRFI 4X100 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 200 m gyors, férfi 200 m pillangó (Kenderesi Tamás, Milák Kristóf), női 200 m vegyes (Hosszú Katinka), női 1500 m gyors (Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária)

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)

9.00-16.20 (2.00-9.20): női kard 64-es tábla (Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta)

18.00-22.25 (11.00-15.25): NŐI KARD elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

15.30 (8.30): női csoportmérkőzés (B): Magyarország-Oroszország

Július 27., kedd:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes harmadik forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi és női egyes harmadik forduló, nyolcaddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi és női egyes nyolcaddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)

11.00-14.30 (4.00-7.30): női 63 kg (Özbas Szofi) és férfi 81 kg (Ungvári Attila) selejtező, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 63 KG és FÉRFI 81 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

8.30-12.00 (1.30-5.00): C/D elődöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

HEGYIKERÉKPÁR (Izui Hegyikerékpáros Pálya)

15.00-17.00 (8.00-10.00): NŐI TEREPVERSENY (Vas Kata Blanka)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)

9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi egyéni 64-es tábla, 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

16.00-19.55 (9.00-12.55): férfi egyéni 64-es tábla, 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

11.00 (4.00): női csoportmérkőzés, Magyarország-Brazília

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

13.15-16.10 (6.15-9.10): LÉGPUSKA VEGYESCSAPAT (Mészáros Eszter, Péni István) alapverseny és DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes második forduló (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

10.00-15.30 (3.00-8.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)

6.30-9.05 (23.30-2.05): NŐI VERSENY (Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia)

ÚSZÁS (Olimpiai Vizes Központ)

10.30-12.25 (3.30-5.25): elődöntők, döntők - női 200 m gyors (ed), FÉRFI 200 M GYORS (d) (Kozma Dominik? Németh Nándor?), NŐI 100 M HÁT (d) (Burián Katalin?), FÉRFI 100 M HÁT (d) (Bohus Richárd?, Telegdy Ádám?), NŐI 100 M MELL (d), férfi 200 m pillangó (ed) (Kenderes Tamás?, Milák Kristóf?), női 200 m vegyes (ed) (Hosszú Katinka?)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - férfi 100 m gyors (Németh Nándor, Szabó Szebasztián), női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Kapás Boglárka), férfi 200 m mell, férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország), férfi 800 m (Kalmár Ákos)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária), Finndingi (Berecz Zsombor)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

18.20 (11.20): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Japán

Július 28., szerda:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes negyeddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

15.00-18.00 (8.00-11.00): férfi és női egyes negyeddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

20.00-22.00 (13.00-15.00): férfi egyes negyeddöntő (Majoros Bence?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)

11.00-14.30 (4.00-7.30): férfi 90 kg (Tóth Krisztián) selejtező, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): FÉRFI 90 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

8.30-11.40 (1.30-4.40): elődöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)

9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

16.00-18.40 (9.00-11.40): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-14.45 (4.00-7.45): férfi 57 kg nyolcaddöntő (Gálos Roland?)

17.00-20.45 (10.00-13.45): férfi 57 kg nyolcaddöntő (Gálos Roland?)

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes harmadik forduló (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

9.00-14.30 (2.00-7.30): női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?)

18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi egyes csoportmérkőzések (Krausz Gergely?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30-13.05 (3.30-6.05): elődöntők, döntők - férfi 100 m gyors (ed) (Németh Nándor?, Szabó Szebasztián?), NŐI 200 M GYORS (d), FÉRFI 200 M PILLANGÓ (d) (Kenderesi Tamás?, Milák Kristóf), női 200 m pillangó (ed) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?), férfi 200 m mell (ed), NŐI 200 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka?), NŐI 1500 M GYORS (d) (Késely Ajna?, Mihályvári-Farkas Viktória?), FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 100 m gyors, férfi 200 m hát (Telegdy Ádám), női 200 m mell (Békési Eszter), férfi 200 m vegyes (Cseh László, Kós Hubert), női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Finndingi (Berecz Zsombor)

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)

10.00-15.20 (3.00-8.20): férfi kard csapatverseny (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás, Gémesi Csanád), nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

18.30-20.40 (11.30-13.40): FÉRFI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

14.00 (7.00): női csoportmérkőzés (B): Magyarország-Egyesült Államok

Július 29., csütörtök:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

11.00-13.00 (4.00-6.00): női egyes elődöntő (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

15.00-17.00 (8.00-10.00): férfi egyes elődöntő (Majoros Bence?)

20.00-22.10 (13.00-15.10): NŐI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)

11.00-14.30 (4.00-7.30): férfi 100 kg (Cirjenics Miklós) selejtező, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): FÉRFI 100 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

8.30-11.50 (1.30-4.50): F, E és D döntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)

9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

16.00-18.40 (9.00-11.40): férfi egyéni 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

19.30 (12.30): női csoportmérkőzés, Magyarország-Oroszország (ROC)

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

9.00-12.45 (2.00-5.45): női sportpisztoly (Major Veronika), pontlövészet, 30 lövés

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes negyeddöntő (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

9.00-15.30 (2.00-8.30): női egyes nyolcaddöntő (Sárosi Laura?)

17.00-22.00 (10.00-15.00): férfi egyes nyolcaddöntő (Krausz Gergely?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)

19.50-22.05 (12.50-15.05): NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ (Kovács Zsófia?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30-13.10 (3.30-6.10): elődöntők, döntők - FÉRFI 800 M GYORS (d) (Kalmár Ákos?), FÉRFI 200 M MELL (d), női 100 m gyors (ed), férfi 200 m hát (ed) (Telegdy Ádám?), NŐI 200 M PILLANGÓ (d) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?), FÉRFI 100 M GYORS (d) (Szabó Szebasztián?, Németh Nándor?), női 200 m mell (ed), férfi 200 m vegyes (ed) (Cseh László?, Kós Hubert?), NŐI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 800 m gyors (Késely Ajna), férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián), női 200 m hát (Burián Katalin, Hosszú Katinka), 4x100 m mix vegyesváltó (Magyarország)

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok):

9.00-16.25 (7.00-9.25): női tőr csapatverseny (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida) nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

18.30-21.30 (11.30-14.30): NŐI TŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária), Finndingi (Berecz Zsombor)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

10.00 (3.00): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország - Dél-afrikai Köztársaság

július 30., péntek:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

20.00-22.10 (13.00-15.10): FÉRFI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Majoros Bence?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

9.00-12.30 (2.00-5.30): női 800 méter, előfutam (Bartha-Kéri Bianka); férfi 400 m gát, előfutam (Koroknai Máté)

19.00-21.00 (12.00-14.00): női súlylökés, selejtező (Márton Anita)

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)

8.45-10.55 (1.45-3.55): FÉRFI EGYPÁR - C döntő, B döntő, A DÖNTŐ (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

9.00-15.00 (2.00-8.00): NŐI SPORTPISZTOLY (Major Veronika), alapverseny, rapid, 30 lövés, DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)

12.00-20.00 (5.00-13.00): férfi egyes elődöntő (Fucsovics Márton?), vegyespáros elődöntő

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

9.00-12.30 (2.00-5.30): női egyes negyeddöntő (Sárosi Laura?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30-12.10 (3.30-5.10): elődöntők, döntők - férfi 100 m pillangó (ed) (Milák Kristóf?, Szabó Szebasztián?), NŐI 200 M MELL (d), FÉRFI 200 M HÁT (d) (Telegdy Ádám?), NŐI 100 M GYORS (d), FÉRFI 200 M VEGYES (d) (Cseh László?, Kós Hubert?), női 200 m hát (ed) (Burián Katalin?, Hosszú Katinka?)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - férfi 50 m gyors (Lobanovszkij Maxim), női 50 m gyors, férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos), női 4x100 m vegyes, férfi 4x100 m vegyes (Magyarország)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

18.20 (11.20): női csoportmérkőzés (B): Magyarország-Japán

július 31., szombat:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

9.00-12.00 (2.00-5.00): női 100 m gát, előfutam (Kozák Luca)

19.00-21.55 (12.00-14.55): női 800 m, elődöntő (Bartha-Kéri Bianka?)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)

9.30-11.15 (2.30-4.15): férfi egyéni nyolcaddöntő (Balogh Mátyás?)

14.45-17.20 (7.45-10.20): FÉRFI EGYÉNI negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Balogh Mátyás?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

19.30 (12.30): női csoportmérkőzés: Magyarország-Spanyolország

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

12.00-17.10 (5.00-10.10): NŐI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT (Mészáros Eszter), alapverseny, DÖNTŐ

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

9.00-16.00 (2.00-9.00): férfi egyes negyeddöntő (Krausz Gergely?)

18.00-23.00 (11.00-16.00): női egyes elődöntő (Sárosi Laura?)

TENISZ (Ariake Teniszpark)

12.00-20.00 (5.00-13.00): férfi egyes bronzmérkőzés (Fucsovics Márton?), női páros bronzmérkőzés , vegyespáros bronzmérkőzés

TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)

7.30-9.25 (0.30-2.25): VEGYES VÁLTÓ (Bragmayer Zsanett, Tóth Tamás, Kovács Zsófia, Bicsák Bence)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30-12.20 (3.30-5.20): elődöntők, döntők - FÉRFI 100 M PILLANGÓ (d) (Milák Kristóf?, Szabó Szebasztián?), NŐI 200 M HÁT (d) (Burián Katalin?, Hosszú Katinka?), NŐI 800 M GYORS (d) (Késely Ajna?), férfi 50 m gyors (ed) (Lobanovszkij Maxim?), női 50 m gyors (ed), 4X100 M MIX VEGYES VÁLTÓ (d) (Magyarország)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): Finndingi (Berecz Zsombor), NŐI SZÖRF (Cholnoky Sára?) ÉREMFUTAM

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)

10.00-15.20 (3.00-8.20): női kard csapatverseny (Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta, Battai Sugár), nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

18.30-20.40 (11.30-13.40): NŐI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

14.00 (7.00): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Egyesült Államok

Augusztus 1., vasárnap

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny nyolcaddöntő (Magyarország?)

14.30-17.30 (7.30-10.30): női csapatverseny nyolcaddöntő (Magyarország?)

19.30-22.30 (12.30-15.30): női csapatverseny nyolcaddöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

9.10-12.00 (2.10-5.00): női kalapácsvetés, selejtező (Gyurátz Réka); női 3000 m akadály, előfutam (Kácser Zita, Tóth Lili Anna, Wagner-Gyürkés Viktória); női távolugrás, selejtező (Nguyen Anasztázia); NŐI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ (Márton Anita?)

19.00-21.55 (12.00-14.55): női 100 m gát, elődöntő (Kozák Luca?); férfi 400 m gát, elődöntő (Koroknai Máté?)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-13.40 (4.00-6.40): férfi 57 kg negyeddöntő (Gálos Roland?)

17.00-19.40 (10.00-12.40): férfi 57 kg negyeddöntő (Gálos Roland?)

TENISZ (Ariake Teniszpark)

12.00-20.00 (5.00-13.00): FÉRFI EGYES DÖNTŐ (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

13.00-16.00 (6.00-9.00): férfi egyes elődöntő (Krausz Gergely?)

20.30-23.00 (13.30-16.00): NŐI EGYES bronzmérkőzés és DÖNTŐ (Sárosi Laura?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)

17.00-20.10 (10.00-13.10): SZERENKÉNTI DÖNTŐK - NŐK: UGRÁS, FELEMÁSKORLÁT (Kovács Zsófia?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)

10.30-12.25 (7.30-5.25): döntők - FÉRFI 50 M GYORS (Lobanovszkij Maxim?), NŐI 50 M GYORS, FÉRFI 1500 M GYORS (Kalmár Ákos?), NŐI 4X100 M VEGYES VÁLTÓ, FÉRFI 4X100 M VEGYES VÁLTÓ (Magyarország?)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): Finndingi (Berecz Zsombor), LASER STANDARD (Vadnai Benjamin?) ÉS LASER RADIAL (Érdi Mária?) ÉREMFUTAM

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

14.00 (7.00): női csoportmérkőzés (B): Magyarország-Kína

Augusztus 2., hétfő:

ASZTALITENISZ (Tokiói Városi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny, nyolcaddöntő (Magyarország?)

14.30-17.30 (7.30-10.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)

19.30-22.30 (12.30-15.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

9.00-11.55 (2.00-4.55): férfi kalapácsvetés, selejtező (Halász Bence); NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ (Kozák Luca?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)

11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás) és 97 kg (Szőke Alex) nyolcaddöntő és negyeddöntő

18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi kötöttfogás 77 kg és 97 kg elődöntő

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-13.00 (2.30-6.00): előfutamok - női K-1 200 m (Lucz Dóra, Kárász Anna), férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel), férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint, Varga Ádám), női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra; Csipes Tamara, Medveczky Erika), reményfutamok - női K-1 200 m (Lucz Dóra?, Kárász Anna?), férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel?), férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?), női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)

16.15 (9.15): női csoportmérkőzés, Magyarország-Svédország

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

11.30-17.40 (4.30-10.40): FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT (Pekler Zalán, Péni István), alapverseny, DÖNTŐ

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

20.00-23.00 (13.00-16.00): FÉRFI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Krausz Gergely?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)

17.00-19.40 (10.00-12.40): SZERENKÉNTI DÖNTŐK - NŐK: TALAJ (Kovács Zsófia?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

10.00 (3.00): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Olaszország

Augusztus 3., kedd

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)

14.30-17.30 (7.30-10.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)

19.30-22.30 (12.30-15.30) női csapatverseny, elődöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

9.00-12.35 (2.00-5.35): férfi 1500 m, előfutam (Szögi István); női gerelyhajítás, selejtező (Szilágyi Réka); NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ (Nguyen Anasztázia?); FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ (Koroknai Máté?)

19.00-21.55 (12.00-14.55): férfi 110 m gát, előfutam (Szűcs Valdó); NŐI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ (Gyurátz Réka?); NŐI 800 M, DÖNTŐ (Bartha-Kéri Bianka?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)

11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás?) és 97 kg (Szőke Alex?) vigaszág, férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint) és 87 kg (Lőrincz Viktor) nyolcaddöntő és negyeddöntő, női 62 kg (Sastin Marianna) nyolcaddöntő és negyeddöntő

18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi kötöttfogás 67 kg és 87 kg elődöntő, női 62 kg elődöntő, FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 77 KG és 97 KG, bronzmérkőzés és DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-13.15 (2.30-6.15): középfutamok - női K-1 200 m (Lucz Dóra?, Kárász Anna?), férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel?), férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?), női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?), DÖNTŐK - NŐI K-1 200 M (Lucz Dóra?, Kárász Anna?), FÉRFI C-2 1000 M (Adolf Balázs, Fejes Dániel?), FÉRFI K-1 1000 M (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?), NŐI K-2 500 M (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-13.40 (4.00-6.40): férfi 57 kg elődöntő (Gálos Roland?)

17.00-19.40 (10.00-12.40): férfi 57 kg elődöntő (Gálos Roland?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)

17.00-19.25 (10.00-12.25): TORNA, SZERENKÉNTI DÖNTŐK - NŐK: GERENDA (Kovács Zsófia?)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

14.30-16.50 (7.30-9.50): FINNDINGI ÉREMFUTAM (Berecz Zsombor?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

14.00-16.50 (7.00-9.50): két női negyeddöntő (Magyarország?)

18.20-21.10 (11.20-14.10): két női negyeddöntő (Magyarország?)

Augusztus 4., szerda:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny, elődöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

9.00-12.25 (2.00-5.25): férfi gerelyhajítás, selejtező (Rivasz-Tóth Norbert); női hétpróba (100 m gát, magasugrás, Krizsán Xénia); férfi 110 m gát, elődöntő (Szűcs Valdó?)

18.30-22.00 (11.30-15.00): női hétpróba (súlylökés, 200 m); NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ (Kácser Zita, Tóth Lili, Wagner-Gyürkés Viktória?); FÉRFI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ (Halász Bence?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)

11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint?) és 87 kg (Lőrincz Viktor?) vigaszág; női 62 kg (Sastin Marianna?) vigaszág

18.15-22.00 (11.15-15.00): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 67 KG és 87 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ, NŐI 62 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-12.40 (2.30-5.40): előfutamok - férfi K-1 200 m (Tótka Sándor, Csizmadia Kolos), női C-1 200 m (Takács Kincső, Horányi Dóra), női K-1 500 m (Kozák Danuta, Csipes Tamara), férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám; Nádas Bence, Kopasz Bálint), reményfutamok - férfi K-1 200 m (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?), női C-1 200 m (Takács Kincső?, Horányi Dóra?), női K-1 500 m (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?), férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

9.30-11.30 (2.30-4.30): női negyeddöntő (Magyarország?)

13.15-15.15 (6.15-8.15): női negyeddöntő (Magyarország?)

17.00-19.00 (10.00-12.00): női negyeddöntő (Magyarország?)

20.45-22.45 (13.45-15.45): női negyeddöntő (Magyarország?)

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark)

6.30-9.10 (23.30-2.10): NŐI 10 KM (Olasz Anna)

SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum)

13.50-16.00 (6.50-9.00): férfi plusz 109 kg, B csoport (Nagy Péter?)

19.50-22.00 (12.50-15.00): FÉRFI PLUSZ 109 KG, A CSOPORT (Nagy Péter?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

14.00-16.50 (7.00-9.50): két férfi negyeddöntő (Magyarország?)

18.20-21.10 (11.20-14.10): két férfi negyeddöntő (Magyarország?)

Augusztus 5., csütörtök:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

11.00-14.00 (4.00-7.00): női csapatverseny, bronzmérkőzés (Magyarország?)

19.30-22.40 (12.30-15.40): NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

9.00-15.05 (2.00-8.05): hétpróba (távolugrás, gerelyhajítás, Krizsán Xénia); FÉRFI 110 M GÁT, DÖNTŐ (Szűcs Valdó?);

19.00-21.45 (12.00-14.45): férfi 1500 m, elődöntő (Szögi István); HÉTPRÓBA (800 M)

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-13.05 (2.30-6.05): középfutamok - férfi K-1 200 m (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?), női C-1 200 m (Takács Kincső?, Horányi Dóra?), női K-1 500 m (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?), férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?), DÖNTŐK - FÉRFI K-1 200 M (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?), NŐI C-1 200 M (Takács Kincső?, Horányi Dóra?), NŐI K-1 500 M (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?), FÉRFI K-2 1000 M (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?)

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark)

6.30-9.10 (23.30-2.10): FÉRFI 10 KM (Rasovszky Kristóf)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

14.00-16.10 (7.00-9.10): FÉRFI 57 KG DÖNTŐ (Gálos Roland?)

ÖTTUSA (Muszasino Sportközpont)

13.00-19.30 (6.00-12.30): férfi és női körvívás (Marosi Ádám, Kasza Róbert, Kovács Sarolta, Gulyás Michelle)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

14.00-16.50 (7.00-9.50): női elődöntő, mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)

18.20-21.10 (11.20-14.10): női elődöntő, mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)

Augusztus 6., péntek:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

5.30-10.00 (22.30-3.00): FÉRFI 50 KM-ES GYALOGLÁS (Szapporói Odori Park) (Helebrandt Máté, Venyercsán Bence)

16.30-18.15 (9.30-11.15): NŐI 20 KM-ES GYALOGLÁS (Szapporói Odori Park) (Kovács Barbara, Madarász Viktória)

19.50-22.55 (12.50-15.55): NŐI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ (Szilágyi Réka?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)

11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi szabadfogás 65 kg (Muszukajev Iszmail) nyolcaddöntő, negyeddöntő

18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi szabadfogás 65 kg elődöntő

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-11.40 (2.30-4.40): előfutamok - női C-2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső), férfi C-1 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel), női K-4 500 m (Magyarország), férfi K-4 500 m (Magyarország), reményfutamok - női C-2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső?), férfi C-1 1000 m (Adolf Balázs?, Fejes Dániel))

KARATE (Nippon Budokan)

17.00-21.40 (10.00-14.40): FÉRFI 75 KG (Hárspataki Gábor), kieséses szakasz, elődöntő, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)

17.00-19.00 (10.00-12.00): női elődöntő (Magyarország?)

21.00-23.00 (14.00-16.00): női elődöntő (Magyarország?)

ÖTTUSA (Tokió Stadion)

14.30-20.15 (7.30-13.15): NŐI VERSENY (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle)

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Ariake Tornaközpont)

10.20-13.15 (3.20-6.15): egyéni összetett, selejtező (Pigniczki Fanni?)

14.50-17.45 (7.50-10.45): egyéni összetett, selejtező (Pigniczki Fanni?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

14.00-16.50 (7.00-9.50): férfi elődöntő, mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)

18.20-21.10 (11.20-14.10): férfi elődöntő, mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)

Augusztus 7., szombat

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

19.00-22.20 (12.00-15.20): FÉRFI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ (Rivasz-Tóth Norbert?); FÉRFI 1500 M, DÖNTŐ (Szögi István?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)

18.45-22.00 (11.45-15.00): FÉRFI SZABADFOGÁS 65 (Muszukajev Iszmail?) vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-12.50 (2.30-5.50): középfutamok - női C-2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső?), férfi C-1 1000 m (Adolf Balázs?, Fejes Dániel?), női K-4 500 m (Magyarország?), férfi K-4 500 m (Magyarország?); DÖNTŐK - NŐI C-2 500 M (Balla Virág, Takács Kincső?), FÉRFI C-1 1000 M (Adolf Balázs?, Fejes Dániel?), NŐI K-4 500 M (Magyarország?), FÉRFI K-4 500 M (Magyarország?)

KARATE (Nippon Budokan)

14.00-20.45 (7.00-13.45): FÉRFI 75 KG (Hárspataki Gábor), kieséses szakasz, elődöntő, DÖNTŐ

ÖTTUSA (Tokiói Stadion)

14.30-20.15 (7.30-13.15): FÉRFI VERSENY (Marosi Ádám, Kasza Róbert)

RITMIKUS GIMNASZTIKA

10.00-12.40 (3.00-5.40): együttes kéziszercsapat, selejtező

15.20-18.00 (8.20-11.00): EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ (Pigniczki Fanni?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

9.30-12.20 (2.30-5.20): női mérkőzés az 5. és a 7. helyért (Magyarország?)

13.40-15.00 (6.40-8.00): női bronzmérkőzés (Magyarország?)

16.30-18.20 (9.30-11.20): NŐI DÖNTŐ (Magyarország?)

Augusztus 8., vasárnap:

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)

11.00-13.00 (4.00-6.00): női bronzmérkőzés (Magyarország?)

15.00-17.30 (8.00-10.30): NŐI DÖNTŐ (Magyarország?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

9.30-12.20 (2.30-5.20): férfi mérkőzés az 5. és a 7. helyért (Magyarország?)

13.40-15.00 (6.40-8.00): férfi bronzmérkőzés (Magyarország?)

16.30-18.20 (9.30-11.20): FÉRFI DÖNTŐ (Magyarország?)

ZÁRÓÜNNEPSÉG (Olimpiai Stadion)

20.00-23.00 (13.00-16.00)

Nyitókép: MTI/Illyés Tibor
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018