Infostart.hu
eur:
385.74
usd:
328.88
bux:
109761.83
2025. december 17. szerda Lázár, Olimpia
2020. április 21-én közreadott, január 30-án készült kép a barcelonai Camp Nou stadionról. A spanyol futballbajnoki címvédő FC Barcelona bejelentette, hogy története során először eladja a stadionja, a Camp Nou elnevezésének jogát a 2020/21 idényre. A klub alapítványa a befolyó összeget a koronavírus-járvány elleni harcra fogja fordítani. Azt kikötötték, hogy a stadion új nevében szerepelnie kell a „Camp Nou” szavaknak is.
Nyitókép: MTI/EPA/EFE/Alejandro Garcia

Nagyot lépet a Barcelona a bajnoki cím felé

A katalánok legyőzték az Atlético Madridot.

A listavezető FC Barcelona 1-0-ra győzött a vendég Atlético Madrid ellen a spanyol labdarúgó-élvonal 30. fordulójában, ezzel nagy lépést tett a bajnoki cím felé.

A gránátvörös-kékek három pontot érő gólját Ferran Torres szerezte a szünet előtt.

Sikerével Xavi együttese nyolc fordulóval a bajnokság vége előtt 11 ponttal vezet a címvédő Real Madrid előtt, a harmadik helyen álló Atlético lemaradása 16 pont.

La Liga, 30. forduló

Elche-Valencia 0-2 (0-2)

FC Barcelona-Atlético Madrid 1-0 (1-0)

Real Madrid-Celta Vigo 2-0 (1-0)

Valladolid-Girona 1-0 (1-0)

Real Sociedad-Rayo Vallecano 2-1 (0-0)

Almería-Athletic Bilbao 1-2 (0-1)

Osasuna-Betis 3-2 (3-1)

Espanyol-Cádiz 0-0

Címlapról ajánljuk
Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Olyan komoly a kormánykoalíció többsége, hogy ez stabil kormányzást vetít előre – értékelt az InfoRádió Aréna című műsorában Mészáros Andor, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történeti Intézetének egyetemi docense. Beszélt arról is, mi adja Andrej Babis politikai varázsát.

Döntött az EU: kiderült, mi lesz a benzines és dízel autókkal 2035 után

Stéphane Séjourné iparpolitikáért felelős uniós biztos hangsúlyozta: az EU klímacéljai változatlanok maradnak. Mint mondta, az Európai Bizottság „pragmatikus, mégis a klímacélokkal összhangban álló megközelítést” választott, amely egyúttal „életmentő” lehet az európai autóipar számára.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
Vegyesen zárt Amerika

Vegyesen zárt Amerika

Ázsiában nagy esést láthattunk ma a tőzsdéken, Európában is bizonytalan hangulatban zajlik a kereskedés: elsősorban a védelmi részvényeket ütik a befektetők, miután tegnap lezárult a berlini békecsúcs, mely során Ukrajna, Európa és az Egyesült Államok vezetői, diplomatái tárgyaltak arról, milyen módon lehetne lezárni a 2014 óta tomboló orosz-ukrán háborút. Erre reagálva nagy esésben van A Brent olaj ára, már 2021 eleje óta nem látott szitnen van a jegyzés. Eközben a magyar tőzsde felülteljesít, ráadásul izgalmakból sincs hiány, hiszen nagyot ralizik a 4iG árfolyama miután kiderült, hogy Washingtonban folytat magas szintű tárgyalásokat Jászai Gellért, a 4iG Csoport elnöke. Amerikában kisebb esést jeleznek az indexek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×