Suárez szerint igazságtalanul bántak vele Barcelonában

Luis Suárez szerint korábbi klubja, az FC Barcelona igazságtalanul bánt vele, és – mint elárulta – napokig könnyeivel küzdött, mielőtt megérkezett új labdarúgócsapatához, az Atlético Madridhoz.
2020.09.13. 09:07

Koronavírusos a madridi sztáredző

Megfertőződött a koronavírussal Diego Simeone, a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Atlético Madrid vezetőedzője.
2020.07.01. 00:05

Újabb pontokat vesztett a Barcelona, Atlético-bravúr a Camp Nouban

Yannick Carrascót választotta a közvetítő tévétársaság a mérkőzés legjobbjának a Barcelona–Atlético Madrid rangadó után. Már ez is jelzi: nem sikerült jól a katalánoknak a meccs a Camp Nouban. A 2-2 tovább csökkenti a Barcelona esélyeit a címvédésre.
2020.06.23. 22:40

Megint nem kapott gólt Diego Simeone csapata

Az Atlético Madrid az újrakezdéskor döntetlent játszott Bilbaóban, de azóta immár harmadszor győzött, kapott gól nélkül. Ezúttal a Levantét verte, 1-0-ra.
2020.04.21. 12:15

Az Atlético szurkolói fertőzték meg a liverpooliakat?

Angela McLean, az Egyesült Királyság kormányának tudományos tanácsadója érdekes felvetésnek tartja azt a feltételezést, hogy összefüggésbe hozható a Liverpoolban koronavírussal fertőződöttek magas száma és a város labdarúgócsapatának, a Liverpool FC-nek a spanyol Atlético Madriddal vívott márciusi hazai Bajnokok Ligája-nyolcaddöntője között.
2020.04.17. 12:57

Van olyan terv, amivel nagyon rosszul járna az Atlético Madrid

A spanyol labdarúgó-szövetség, az RFEF igyekszik felkészülni arra az esetre is, ha a koronavírus-járvány elhúzódása miatt nem tudnák befejezni a La Liga 2019–2020-as idényét. A nagy vesztes ebben az esetben az Atlético Madrid lenne.
2020.03.12. 14:20

Klopp nem érti és rosszul érzi magát

Diego Simeone, az Atlético Madrid vezetőedzője szerint a Liverpool elleni labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntő idegenbeli visszavágóján csapatának nyerőembere Jan Oblak volt, így leginkább a szlovén kapusnak volt köszönhető, hogy kettős győzelemmel búcsúztatták a címvédőt.
2020.03.11. 20:49

Az Atlético kiejtette a címvédő Liverpoolt

Az Atlético Madrid, a hosszabbításban három gólt is szerezve, kiejtette a címvédő Liverpoolt a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Továbbjutott a PSG is, amely magabiztosan, 2-0-ra nyert a Borussia Dortmunddal szemben.