392.27
366.85
67039.3
2024. április 28. vasárnap Valéria
Marcel Sabitzer, a Manchester United játékosa (k) berúgja csapata első gólját a Sevilla ellen a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzésén a manchesteri Old Trafford Stadionban 2023. április 13-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Adam Vaughan

Kétgólos előnyből, az utolsó pillanatban bukta el a győzelmet a Manchester United - eredmények

Nyert a Juventus és a Feyenoord, és még egy döntetlen is született a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének csütörtöki mérkőzésein.

A Manchester United a hajráig két góllal vezetett, végül azonban 2-2-es döntetlent játszott a vendég Sevillával a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének csütörtöki mérkőzésén.

A MU Marcel Sabitzer duplájával már a 21. percben 2-0-s előnyben volt, majd ezt követően is jobban játszott a spanyoloknál, újabb gólt azonban nem szerzett, majd a 84. percben Tyrell Malacia, a 92. percben pedig Harry Maguire talált a saját kapujába, így döntetlenről folytatódik a párharc jövő csütörtökön Spanyolországban.

A Feyenoord 1-0-ra legyőzte a vendég AS Romát a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzésén. A tavalyi Konferencia-liga-döntőn a rómaiak kerültek ki győztesen a két csapat párharcából, most azonban a hollandok kerültek lépéselőnybe, annak ellenére, hogy José Mourinho tanítványai játszottak veszélyesebben, de még büntetőből sem tudtak betalálni. A meccs győztes találatát Mats Wieffer szerezte az 53. percben.

A Juventus küzdelmes mérkőzésen, a védő Federico Gatti - a csapat színeiben szerzett első - góljával 1-0-ra verte a vendég Sportingot, míg a Ferencvárost búcsúztató Bayer Leverkusen hazai pályán 1-1-re végzett a belga Royal Union Saint-Gilloise-zal.

A sorozat döntőjére a Puskás Arénában kerül sor május 31-én.

Eredmények

Feyenoord (holland)-AS Roma (olasz) 1-0 (0-0)
gól: Wieffer (53.)

Juventus (olasz)-Sporting CP (portugál) 1-0 (0-0)
g.: Gatti (73.)

Bayer Leverkusen (német) - Royal Union Saint-Gilloise (belga) 1-1 (0-0)
g.: Wirtz (82.), illetve Boniface (51.)

Manchester United (angol)-Sevilla (spanyol) 2-2 (2-0)
g.: Sabitzer (14., 21.), illetve Malacia (84., öngól), Maguire (92., öngól)

500 forint alatti fagyira már nem számíthatunk idén nyáron

Az év második felében tovább nőhetnek a jelenleg 1000-1500 forint közötti süteményárak, miután a csokoládékészítés alapanyagául szolgáló kakaó világpiaci ára rekord szintre nőtt, ami a csokoládé árának 50-60%-os emelkedését is okozhatja. Ami pedig a fagylaltokat illeti, 500 forint alatti gombócárakra idén már nem igazán lehet számítani.