Nárcisz

sevilla

2020.08.21. 20:57

A Sevilla nyerte az Európa-ligát, a Sevilla jön Budapestre

A Sevilla nyerte meg a labdarúgó Európa-ligát, miután a kölni döntőben 3-2-re legyőzte az Internazionalét. Ezzel eldőlt, hogy a szeptember 24-i, budapesti UEFA Szuperkupa-döntő egyik résztvevője a Sevilla lesz.
2020.08.21. 14:00

Ma este Conte Mourinho nyomába érhet

Nagy nap a mai az olasz futballban. A La Gazzetta dello Sport különleges képpel a címlapján jelent meg: Antonio Conte magára húzza José Mourinho maszkját. A Corriere dello Sport azt hirdeti, az Inter Olaszország. tíz éve nem nyert olasz csapat nemzetközi kupát, s a fekete-kékek már csak egyetlen lépésre vannak ettől. Este 21.00 órától a Sevillával játszanak az Európa-liga fináléjában
2020.08.11. 20:52

A Sahtar brazil gólokkal, a Sevilla argentinnal ment tovább

A Sahtar és a Sevilla jutott be a labdarúgó Európa-liga elődöntőjébe, az Inter és a Manchester United mellé. Az este hat góljából ötöt dél-amerikai játékos szerzett. Nem feltétlenül következik ez a sorozat nevéből…
2020.08.06. 21:35

A Sevilla méltó a hagyományokhoz, a Leverkusenre az Inter vár

A Sevilla és a Bayer Leverkusen követte az Európa-liga legjobb nyolc csapata közé a már szerdán továbbjutott Internazionalét, Sahtart, Köbenhavnt és Manchester Unitedet. A korábban a második számú európai kupasorozatot ötször is megnyerő Sevilla meglepően könnyen kiejtette az AS Romát.
2020.06.12. 11:20

Tíz különlegesség, amit a spanyol újrakezdés hozott

A La Liga – legalábbis időben – az OTP Bank Liga mögött jár, csütörtök este játszották az első mérkőzést a koronavírus-járvány miatti felfüggesztést követően. A Sevilla–Betis (2-0) városi rangadó után a Marca tíz különlegességre, újdonságra hívta fel olvasói figyelmét.
2019.01.24. 06:54

Nehéz helyzetben a Barcelona - videó

A Sevilla 2-0-ra diadalmaskodott az elmúlt négy kiírásban győztes vendég Barcelonával szemben a labdarúgó spanyol Király Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2019.01.19. 23:25

Luka Modric: még sokáig akarok a Real Madridban maradni

Boldogan nyilatkoztak a Real Madrid játékosai a szombati rangadó után. A klubvilágbajnokság óta először játszott jól a csapat, s a hajrában elért két gól elég volt a Sevilla elleni rangadó megnyeréséhez.
2019.01.06. 18:23

Döntetlen a spanyol rangadón

A tabellán második Atlético Madrid 1-1-es döntetlent játszott a harmadik helyezett Sevilla vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának vasárnapi rangadóján.