Infostart.hu
eur:
387.44
usd:
335.66
bux:
122583.12
2026. március 12. csütörtök Gergely
Manhercz Krisztián a vízilabda Európa-bajnokság férfi tornájának elődöntőjében, a Magyarország - Spanyolország mérkőzésen Splitben 2022. szeptember 8-án.
Nyitókép: Illyés Tibor

Manhercz Krisztiánnal nehezen megállítható az OSC

A Honvéd a harmadik negyedben kapitulált a fővárosi vízilabda-bajnokin.

Az OSC saját közönsége előtt három góllal legyőzte a Honvédot a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján.

A tabellán második hazaiaknál Manhercz Krisztián hat gólt szerzett.

Eredmények, alapszakasz, 20. forduló:

Genesys OSC Újbuda - EPS-Honvéd 13-10 (2-3, 2-1, 4-1, 5-5)

Kaposvári VK-Szolnoki Dózsa 6-12 (1-2, 1-4, 0-1, 4-5)

korábban:

PVSK-Mecsek Füszért - UVSE 8-12 (1-1, 2-5, 3-3, 2-3)

A-Híd VasasPlaket - Metalcom Szentes 13-10 (2-0, 2-3, 7-3, 2-4)

Tigra-ZF-Eger - PannErgy-Miskolci VLC 8-10 (2-2, 1-4, 2-3, 3-1)

Címlapról ajánljuk
Az utazást tervezők „megmondják”, meddig tart az iráni háború

Az utazást tervezők „megmondják”, meddig tart az iráni háború

A közel-keleti konfliktus kitörésekor óvatosabban foglaltak előre utazást a magyarok, de a bizalmuk helyreállt – mondta az InfoRádiónba a Repjegy.hu online üzletágának vezetője. Holczinger Zoltán szerint a kikapcsolódni vágyók az iráni háború gyors lezárását remélik.

Fenyegetés után: Orbán Viktor felhívta a gyerekeit telefonon

Hrihorij Omelcsenko volt ukrán képviselő szavai után Orbán Viktor miniszterelnök hangsúlyozta, mindenkit arra kért a családjából, hogy vegye komolyan a fenyegetést, de ne ijedjen meg.
inforadio
ARÉNA
2026.03.12. csütörtök, 18:00
Kövér László
az Országgyűlés elnöke, a Fidesz Országos Választmányának elnöke
Szamarát támadta Ukrajna, Zelenszkij csapatokat küld a Közel-Keletre - Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Szamarát támadta Ukrajna, Zelenszkij csapatokat küld a Közel-Keletre - Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Ukrajna ma hajnalban felrobbantott drónokkal egy orosz vegyiüzemet Szamara régióban. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök bejelentette: Ukrajna drónelhárító csapatokat küld a Közel-Keletre, hogy az olajmonarchiák védekezését segítsék az iráni Sahed-drónokkal szemben. Az orosz hadsereg pokrovszki műveletei a végjátékhoz közelednek: Pokrvoszk 95%-a, Mirnohrad teljes egészében orosz kézre került, az offenzíva Zaporizzsja megyében folytatódik. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai frontvonal és a béketárgyalások szerdai eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×