Fucsovics Márton a horvát Marin Cilic ellen játszik a francia nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában a párizsi Roland Garros Stadionban 2022. május 26-án.

Fucsovics Márton nem jutott tovább

Infostart / MTI

Másfél óra alatt búcsúzott a magyar játékos Wimbledonban.

Fucsovics Márton három szettben, 6:1, 6:2, 6:4 kikapott a kazah Alekszandr Bubliktól a wimbledoni teniszbajnokság férfiversenyének első fordulójában.

A világranglistán csak 21 hely választja el egymástól a két játékost, ehhez képest meglepően nagy volt a különbség az első és a második szettben Bublik javára. A harmadik felvonás némileg szorosabban alakult, de 3:3 után a kazah elvette ellenfele adogatójátékát, és az ekkor megszerzett előnye kitartott a mindössze 1 óra 24 perces mérkőzés végéig.

Nyitókép: MTI/EPA/Yoan Valat