Jusztina, Pál

wimbledon

2022.07.10. 18:29

Novak Djokovic nyerte a döntőt Wimbledonban

A volt világelső nyerte a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte Nick Kyrgiost, így 21. Grand Slam-trófeájával immár egyedül áll az örökrangsor második helyén Rafael Nadal mögött.
2022.07.02. 18:53

Bombameglepetés Wimbledonban

Megszakadt a világelső lengyel Iga Swiatek 37 győzelemből álló sorozata, miután a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének harmadik fordulójában, szombaton kikapott a francia Alize Cornet-től.
2022.06.24. 15:50

Megvannak a wimbledoni magyarok ellenfelei

A legelőkelőbben rangsorolt magyar, a tavaly negyeddöntős Fucsovics Márton (57.) az első fordulóban azzal a kazah Alekszander Bublikkal (39.) csap össze, aki idén februárban Lyonban nyerte pályafutása első ATP-tornáját.
2022.06.14. 15:51

Serena Williams végre jó hírt közölt

Az amerikaiak 23-szoros Grand Slam-győztes teniszsztárja egy lépéssel közelebb került ahhoz, hogy egyéves kihagyás után az idei wimbledoni bajnokságon visszatérjen.
2022.06.10. 17:28

Hétfőn egy orosz ugrik a tenisz-világranglista élére

Novak Djokovic február 28. után ismét elveszítette a világelsőséget, köszönhetően annak, hogy levonták a tavalyi wimbledoni tenisztornán kiosztott pontokat, ami esetében a győzelemért járó 2000 volt.