392.27
366.85
67039.3
2024. április 28. vasárnap Valéria
Luis Suárez, az FC Barcelona csatára a gyepen fekszik, miután berúgta csapata első gólját az Atlético Madrid ellen a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 2019. április 6-i mérkőzésén a barcelonai Camp Nou Stadionban.
Nyitókép: MTI/EPA/EFE/Alejandro García

Suárez góljával győzött a Barcelona, kiejtve a városi riválist

A vártnál nehezebben, de nyert az FC Barcelona az Espanyol elleni városi rangadón. A bajnoki címvédő gólját Luis Suárez lőtte (1-0)

A győzelemmel a Barcelona egy pontra megközelítette az e fordulóban pénteken pályára lépő Real Madridot. A vereséggel az Espanyol matematikailag is kiesett.

A mérkőzést mind a két csapat tíz emberrel fejezte be, az 51. percben Ansu Fati, három perccel később Pol Lozano kapott piros lapot.

500 forint alatti fagyira már nem számíthatunk idén nyáron

Az év második felében tovább nőhetnek a jelenleg 1000-1500 forint közötti süteményárak, miután a csokoládékészítés alapanyagául szolgáló kakaó világpiaci ára rekord szintre nőtt, ami a csokoládé árának 50-60%-os emelkedését is okozhatja. Ami pedig a fagylaltokat illeti, 500 forint alatti gombócárakra idén már nem igazán lehet számítani.