Infostart.hu
eur:
352.23
usd:
307.91
bux:
139038.78
2026. június 22. hétfő Paulina

Euro 2008: Minden jegy elkelt!

Minden forgalomba hozott belépő elkelt a szombaton kezdődő, osztrák-svájci labdarúgó Európa-bajnokságra.

A 31 mérkőzésre nyomtatott 1,05 millió jegy gazdára talált, a továbbiakban már csak illegálisan, a feketepiacról lehet belépőhöz jutni - jelentette be Martin Kallen tornaigazgató.

A szervezők tájékoztatása szerint a jegyek 38 százaléka a nemzeti szövetségekhez került, 33 százalékot vásárolhattak fel közvetlenül a szurkolók, 14 százalék jutott a szponzoroknak és tévétársaságoknak, a fennmaradó 15 százalékon pedig a vendéglátó városok, az UEFA-tagok és a stadiontulajdonosok osztoztak.

A meccsekért 45-110 eurót kellett fizetni, míg a június 29-én Bécsben sorra kerülő döntőre 160-550 euróért árulták a jegyeket.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×