Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás

Az angoloknak sem tetszett Gerrard műesése

Noha a korábbi angol válogatott Ian Wright védelmébe vette az angol-magyar mérkőzésen sokak szerint műesését bemutató Steve Gerrardot, a BBC fórumán megnyilvánulók többsége egészen más véleményen van.

A BBC cikkében mindenekelőtt leszögezi, hogy a visszajátszások szerint a válogatott mérkőzés első félidejének végén a becsúszó Fehér Csaba nem ért hozzá Steve Gerrardhoz, vagyis a Liverpool középpályása műesést mutatott be, a tizenegyes pedig jogtalan volt.

Sok csapat ugyanezt teszi ellenünk, mi miért ne élnénk ezzel a lehetőséggel? - reagált az esetre Ian Wright, az Arsenal korábbi gólrekorder csatára.

Az esethez a BBC honlapján kommentárt fűzők többsége egészen másképp ítéli meg a történteket.

Ha az eset ellenünk történik, mindenki égbekiáltó igazságtalanságként élné meg a történteket - vélekedik az egyik hozzászóló.

Ha Wrightnak valóban ez a véleménye, jobban tenné, ha befogná a száját - adott tanácsot a korábbi válogatott csatárnak egy másik fórumozó.

Örültem, hogy kimaradt a tizenegyes, mert az nem volt megérdemelt - szól a következő üzenet.

Ha nem egy angol játékos mutatja be a műesést, mindenki csalást kiáltana. Így minden rendben van? - teszi fel a kérdést a Soccer guru néven író hozzászóló.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
Kemény csapással fenyegette meg Trump Teheránt, kezd kiéleződni az ellentét az iráni politikai és katonai vezetés között – Híreink az iráni háborúról szombaton

Kemény csapással fenyegette meg Trump Teheránt, kezd kiéleződni az ellentét az iráni politikai és katonai vezetés között – Híreink az iráni háborúról szombaton

Szombaton már nyolcadik napjába lépett az iráni háború. Izrael újabb nagyszabású csapássorozat hajtott végre a perzsa állam fővárosa, Teherán ellen, a Mehrabad repülőtér lángra kapott. Pár órával később Irán a zsidó állam elleni támadással válaszolt. Folytatódik Irán arab öbölállamok elleni akciója is: Szaúd-Arábia azt jelentette, hogy a Sajbah olaj- és gázmező felé tartó 16 drón semlegesítettek, Dubaj légvédelme pedig szintén lelőtt támadóeszközöket. Délelőtt az iráni politikai vezetés jelezte, hogy befejezik az arab államok támadását, de nagyon úgy fest, hogy a hadsereg és a Forradalmi Gárda ezt máshogy gondolja. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti konfliktus eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×