Infostart.hu
eur:
389
usd:
330.1
bux:
0
2025. december 25. csütörtök Eugénia
Pumping gas at gas pump. Closeup of man pumping gasoline fuel in car at gas station. Mans hand refueling car at gas station
Nyitókép: stefanamer/Getty Images

A csütörtök nem lesz a tankolni készülők kedvenc napja

Folytatódik az emelkedő tendencia, a hét második üzemanyagár-változása sem hoz kedvező fordulatot.

A héten csütörtökön tovább emelkedhetnek a hazai üzemanyagárak - írja a holtankoljak.hu.

A benzin nagykereskedelmi ára bruttó 5 forinttal emelkedik, míg a gázolajért bruttó 2 forinttal fizetnek majd magasabb árat a benzinkutak.

A szakoldal megjegyzi, hogy a korábbi áremelkedések kisebb mértékben érvényesültek a kutakon, így április 2-án, kedden a következőképpen alakulnak az átlagos kiskereskedelmi árak:

  • 95-ös benzin: 609 Ft/liter,
  • gázolaj: 617 Ft/liter.

Április 3-ától, csütörtöktől ezek az árak emelkedhetnek attól függően, hogy a piac hogyan árazza be - írják.

Címlapról ajánljuk
Blanckenstein Miklós: ünnepkor beavatódunk abba a helyzetbe, és tisztázzuk a legfontosabbat – karácsonykor a Jézussal való kapcsolatot

Blanckenstein Miklós: ünnepkor beavatódunk abba a helyzetbe, és tisztázzuk a legfontosabbat – karácsonykor a Jézussal való kapcsolatot

„A szeretet szót kell kicsit pontosítani, mert ténylegesen ilyenkor mindenki próbálja kifejezni a másik felé a szeretetét, ez benne van. De ez az Isten szeretetének az ünnepe, hogy ő szeret minket, mert megtestesült és eljött ez a mag. Hogy ebből adódóan mi is megpróbálunk egy hasonló gesztussal jelen lenni a másik életében, az a következmény” – mondta Blanckenstein Miklós az InfoRádió Aréna című műsorában, arra a kérdésre, hogy a karácsony egy katolikus pap szempontjából is a szeretet ünnepe-e.

Az űrből fognak ellenőrizni – ismertette az új, 20 pontos béketervet Volodimir Zelenszkij

Az ukrán elnök első alkalommal vázolta fel Ukrajna és az Egyesült Államok között megvitatott 20 pontos béketerv-javaslat főbb pontjait, amelyek szerinte alapul szolgálhatnak az Oroszországgal háború lezárását célzó jövőbeli megállapodásokhoz. A magyarokat is érintő vállalás is szerepel a tervezetben.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×