Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota
Nyitókép: youtube

Pár centin múlott a tragédia a Balatonnál

Döbbenetes előzést rögzítettek.

Pénteken délután a 71-es úton, Alsóörs és Balatonalmádi közötti szakaszon vették fel a veszélyes manővert. Egy autós egy jobbra ívelő kanyarban kezdte meg a kamion előzését úgy, hogy egyáltalán nem látta be az adott útszakaszt.

A szemből érkező autós ki tudott húzódni a buszmegálló öbölbe, ennek is volt köszönhető, hogy nem történt tragédia – írja a bpiautosok.hu oldal.

Címlapról ajánljuk

Harangi Szabolcs: a következő hónapokban egyes alvó vulkánok felébredése komoly gondokat okozhat

Tavaly 27 országban több mint hatvan vulkán tört ki, ami átlagosnak mondható szám, ugyanakkor több váratlan természeti jelenség is történt – mondta az InfoRádióban a HUN-REN ELTE Vulkanológiai Kutatócsoport vezetője. A geológus szerint idén is várhatók nagy kitörések, a következő hónapokban pedig érdemes lesz odafigyelni Indonéziára, ahol egyes alvó tűzhányók felébredése akár nagyon komoly gondokat is okozhat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×