A Rendőrségi Biztonsági Szolgálat szóvivője elmondta: a német rendszámú autóban román állampolgárok utaztak.
Gálik Viktória hozzátette: a baleset a Szeged felé haladó oldalon történt az M5-ös 25-ös kilométerénél.
Az Országos Mentőszolgálat közlése szerint a súlyos sérültet mentőhelikopterrel vitték a Merényi kórházba.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







