Kilimán határában lévő 2500 négyzetméteres épület jelentős részét elpusztította a a tűz, a tető beszakadt.
Nem sérült meg senki, és még időben sikerült több nagy értékű gépet, valamint üzemanyagot kimenteni a lángoló épületből.
A helyszínre pacsai, nagykanizsai, zalakarosi, keszthelyi, letenyei és zalaegerszegi hivatásos, valamint gelsei önkéntes tűzoltók vonultak ki.
A rajok nyolc vízsugárral és két létrasugárral tudták körülhatárolni a tüzet, és egy munkagép is segíti a bontást.






