eur:
402.37
usd:
371.5
bux:
91415.63
2025. március 29. szombat Auguszta
Nyitókép: Katasztrófavédelem

Tejes őrület: így szakította át a tejszállító az M3-as szalagkorlátját – videó

A baleset után a tartálykocsiban lévő tej és a kamion üzemanyaga is az útra folyt.

Mint az Infostart is beszámolt róla, kedden délután felborult egy kamion az M3-as autópálya Vásárosnamény felé vezető oldalán Ófehértó közelében, a 246-os kilométernél, a balesetben egy ember megsérült. A katasztrófavédelem a balesettel kapcsolatban arról számolt be, hogy a tejet szállító kamion rakománya, valamint üzemanyaga is az úttestre folyt.

Az esetről felkerült a Facebookra egy fedélzeti kamerás videó, amelyet a tejszállító mögött haladó kamionos készített. A felvétel nem teljes, de így érzékelhető, hogy mennyire ijesztő volt a baleset.

Címlapról ajánljuk
A német kancellár tettre kész, de nem  mindenben

A német kancellár tettre kész, de nem mindenben

Az Egyesült Államok után kezdettől fogva Németország volt az az ország, amely legtöbb fegyverrel, illetve pénzügyi segítséggel támogatta Ukrajnát. A német támogatás fő koordinátora Olaf Scholz kancellár volt, aki immár csak ügyvezetőként képviselte országát a "tettrekészek" párizs csúcstalálkozóján.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.03.31. hétfő, 18:00
Demkó Attila
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet programvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×