Infostart.hu
eur:
356.33
usd:
308.68
bux:
0
2026. június 11. csütörtök Barnabás
police car on the street close up
Nyitókép: Fedorovekb/Getty Images

Teljes útzár egy felborult egy kamion miatt az M3-ason

Felborult egy kamion az M3-as autópálya Vásárosnamény felé vezető oldalán Ófehértó közelében, a 246-os kilométernél, a balesetben egy ember megsérült - írta a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfő délután a police.hu oldalon.

Tájékoztatásuk szerint a tehergépkocsi szalagkorlátnak ütközött, a műszaki mentés és a helyszínelés ideje alatt az érintett útszakaszon teljes útlezárás van érvényben.

Az Útinform a honlapján azt írta, hogy kerülni a 235-ös kilométernél lévő Nyíregyháza-kelet csomópontban letérve, majd a 254-es kilométernél lévő Ófehértó csomópontban visszahajtva, a 403-as, a 41-es és a 49-es főutakon keresztül lehet.

A katasztrófavédelem a balesettel kapcsolatban arról számolt be, hogy a tejet szállító kamion rakománya, valamint üzemanyaga is az úttestre folyt.

Címlapról ajánljuk
Évente bő egymillió honosított állampolgár Európában – elemző: a krónikus munkaerőhiány az egyik fő ok

Évente bő egymillió honosított állampolgár Európában – elemző: a krónikus munkaerőhiány az egyik fő ok

2024-ben az EU-tagállamok összesen 1,2 millió embert honosítottak: a legtöbb új állampolgárságot Németország adta ki, majd Spanyolország és Olaszor­szág következett. Gönczi Róbert, a Migrációkutató Intézet elemzője az InfoRádióban elmondta: bár 2025-re még nincsenek hivatalos adatok, a tendenciák alapján további növekedés várható. Részletesen beszélt arról is, hogy a nagyobb európai országok hogyan kezelik a helyzetet.

A kórházi klímákról posztolt megdöbbentő részleteket az egészségügyi miniszter

Hegedűs Zsolt közölte: jelenleg csak a helyiségek 48 százalékában megfelelő a hűtés a betegellátás biztonsága szempontjából kritikus területeken, de a kormány azonnal lépett az ügyben. Részletek a kormányszóvivői sajtótájékoztatón.
inforadio
ARÉNA
2026.06.11. csütörtök, 18:00
Dénes Ferenc sportközgazdász
Dénes Tamás az InfoRádió főmunkatársa, futballtörténész és -szakíró
Zsiday Viktor elmondta, mikor jöhet az igazi esés a tőzsdéken

Zsiday Viktor elmondta, mikor jöhet az igazi esés a tőzsdéken

A globális tőkepiacokon zajló jelentős átrendeződés során a költségvetési hiányok finanszírozása, a mesterséges intelligenciához kapcsolódó infrastrukturális beruházások és a techóriások várható tőzsdére lépései hatalmas mennyiségű tőkét vonnak el a rendszerből. Ez a rendkívüli forrásigény a piaci likviditás szűküléséhez és a reálkamatok emelkedéséhez vezethet, ami komoly nyomást gyakorolhat a részvényekre és a kockázatosabb eszközök árfolyamára is - számolt be a Zsiday Viktor befektetési oldalán.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×