Infostart.hu
eur:
384.62
usd:
327.36
bux:
109506.37
2025. december 16. kedd Aletta, Etelka
Túrázók a Rám-szakadékban Dömös közelében 2015. január 10-én.
Nyitókép: MTI/Sóki Tamás

Felejtős a Rám-szakadék

Fontos kéréssel fordult a természetjárókhoz a Pilisi Parkerdő a közösségi oldalán.

Mint írják, az időjárási tényezők hatására a Rám-szakadékban jelentősen megnőtt a kőomlás veszélye. A turistaútra a szakadék sziklafalairól akár nagyobb, a testi épséget veszélyeztető kődarabok is hullhatnak, ezért a Rám-szakadék látogatását jelenleg nem ajánlják.

Elkerülő turistaútként a Lukács-árokban futó sárga sáv jelzést javasolják.

⚠️Kedves Természetjárók!⚠️ Kérünk Benneteket, hogy lehetőség szerint NE most látogassátok meg a Rám-szakadékot! Az...

Közzétette: Pilisi Parkerdő - Parkerdő az emberért2021. február 23., kedd

Címlapról ajánljuk
MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

Életbe lépett a MÁV-csoport 2025/2026-os menetrendje, december közepétől vásárolható az éves ország- és vármegyebérlet az új MÁVPlusz alkalmazásban, az applikáción keresztül péntektől mindenki számára elérhető a 15 százalékos okoskedvezmény a jegyekre.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.16. kedd, 18:00
Ürge-Vorsatz Diána
fizikus, egyetemi professzor, az Éghajlatváltozási Kormányközi Testület alelnöke
Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Rossz hangulatban indult a hét az ázsiai tőzsdéken, Európában azonban felpattanás jött. Idehaza is jó volt kezdetben a hangulat, különösen a Richter teljesített jól a reggeli bejelentést követően, a nap második felére azonban elfogyott a magyar piac lendülete. Az USA-ban iránykereséssel indult a kereskedés, majd kisebb lefordulás következett. Az amerikai kormányzati leállás után több kulcsfontosságú adat is érkezik majd a hét során, így lesznek nagy elmozdulások.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×