Infostart.hu
eur:
384.85
usd:
334.09
bux:
0
2026. április 3. péntek Buda, Richárd

Orbán Viktor: végre csinálhatnánk valamit ebből a városból

Gödöllőn járt a kormányfő, és egyeztetett a Fidesz-KDNP jelöltjével, Kolozs Csabával.

Orbán Viktor Miskolc után Gödöllőre látogatott el az önkormányzati választási kampány hajrájában. A kormányfő járt a Fidesz-KDNP polgármester-jelöltje, Kolozs Csaba családjánál, majd arról beszéltek, mennyire durva a kampány és milyenek az esélyek.

"Jó lenne nagyon nyerni, végre csinálhatnánk valamit ebből a városból. Itt van a hóna alatt a fővárosnak és szerencsétlenkedünk vele már nem tudom, mióta" - közölte a miniszterelnök.

Szóba került a kastély is, és a kormányfő szerint az ügyben azért nincs előrelépés. mert hiányzik a megállapodás a kormány és a város között.

"Akkor tudok pénzt és fejlesztést adni, sok mindent tudok segíteni, de az úgy nem lehet, hogy ellenséges közegben csinálunk valamit. Az lehetetlen" - mondta.

Gödöllőn Gémesi György 1990 óta polgármester, és a Gödöllői Lokálpatritóta Klub jelöltjeként ismét indul a posztért. Kolozs Csaba mellett Henkei Viktória (Helyi-Érték) és Kovács Barnabás (DK-Jobbik-Párbeszéld-MSZP) is indul a városban.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Lelőttek két amerikai vadászrepülőt Irán felett, Donald Trump kíméletlen pusztítást ígér - Híreink az iráni háborúról pénteken

Lelőttek két amerikai vadászrepülőt Irán felett, Donald Trump kíméletlen pusztítást ígér - Híreink az iráni háborúról pénteken

Az Egyesült Államok és Irán közötti háború immár ötödik hetébe lépett. A konfliktus egyre szélesebb körben destabilizálja a Közel-Keletet: dróncsapások érték Kuvait egyik legnagyobb olajfinomítóját, miközben Szaúd-Arábia légvédelme is több drónt hárított el. A Hormuzi-szoros gyakorlatilag továbbra is le van zárva, az ENSZ Biztonsági Tanácsa pedig szombaton szavaz a hajózás védelméről. Cikkünk folyamatosan frissül a nap folyamán.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×