Infostart.hu
eur:
385.59
usd:
331.16
bux:
122311.2
2026. január 19. hétfő Márió, Sára

Újra üzemel az e-szja oldala

Már ismét elérhető a Nemzeti Adó- és Vámhivatal új, elektronikus szja-bevallási oldala, a tájékoztatás szerint a szakemberek elhárították a hálózati hibát.

A NAV az InfoRádió kérdésére közölte: folyamatosan monitorozzák a rendszer hardver és szoftver komponenseit, és mindent megtesznek azért, hogy május 22-ig – a bevallás benyújtására nyitva álló határidő lejártáig - mindenki bármikor hozzáférhessen az ügyfélkapuján keresztül a bevallási tervezetéhez.

A rendszer délután csak akadozott.

Az e-szja rendszerén keresztül eddig több mint 24 ezren nyújtották be bevallásukat, a tervezetüket 65 ezren tekintették meg.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Jelentős esésekkel indul a hét az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett reggel látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a világ szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum, itthon pedig a Mollal kapcsolatban érkeztek hírek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×