Infostart.hu
eur:
389
usd:
330.1
bux:
0
2025. december 25. csütörtök Eugénia

Sikertelen rablás Zuglóban - megijedt az elkövető

Nem sikerült pénzt elvinnie annak a fiatalembernek, aki szerda délelőtt egy zuglói pénzintézetet akart kirabolni - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

A BRFK sajtóügyeletese elmondta: a férfi sötét színű kapucnit a fejére húzva, arcára tekert sállal, napszemüvegben és a kezében feltehetőleg fegyverrel lépett be a Gizella úti pénzintézetbe és a pénz átadását követelte.

A rabló azonban meggondolhatta magát, vagy valamitől megijedt, mert pénz nélkül távozott - mondta Unger Pál. A rendőrség keresi a 25 év körüli, vékony testalkatú fiatalembert.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Néhány esztendeje egy vezető hazai politikus jelentette ki, hogy a vétójog az utolsó védőbástyája az európai sokszínűségnek és szuverenitásnak. Nos, a kormány tagjai – mint a dicső végvári vitézek büszke utódai – az elmúlt időben igencsak sűrűn gyakorolhatták a nemzeti szuverenitás védelmét, mivel jószerint csak azokat az EU-s kezdeményezéseket és indítványokat nem vétóztak meg, amelyek egy csepp áldozatot sem kívántak meg hazánktól. A megvétózott kezdeményezések sorába tartozott az Európai Tanács decemberi ülésének napirendjére tűzött, a Mercosur-országokkal (tagjai Argentína, Brazília, Paraguay és Uruguay, társult tagjai pedig Chile, Kolumbia, Ecuador, Guyana, Peru, Suriname és Bolívia) kötött új védintézkedésekről szóló megállapodás megerősítéséről szóló határozat is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×