Infostart.hu
eur:
389
usd:
330.1
bux:
0
2025. december 25. csütörtök Eugénia

Fabrizio Romano már múlt időben írta: Pécsi Ármin a Liverpoolhoz szerződött

A világhírű olasz sportújságíró, az átigazolási ügyekben szinte soha nem tévedő Fabrizio Romano szerint megszületett az egyezség: Pécsi Ármin a Liverpool FC kapusa lett.

„A 2005-ben született magyar kapus, Pécsi Ármin aláírta szerződését a Liverpool új játékosaként. Exkluzív történet, megerősítve” – írta Fabrizio Romano.

Pécsi Áron a Liverpool történetének harmadik magyar kapusa lesz, Gulácsi Péter és Bogdán Ádám után. Szoboszlai Dominik 2023 nyara óta a klub tagja, s egybevágó hírek szerint odatart a Bournemouth-tól Kerkez Milos is.

Az Anfield Express szerint: „Pécsi Ármin akadályozta meg a legtöbb gólt (6,5) a magyar élvonalban, és a legjobb öt kapus között van a védési arány tekintetében (72,44%). Összesen ő védte a legtöbbet (91). Jelölték a Golden Boy-díjra, olyanokkal együtt, mint Desiré Doue és Dean Huijsen. Kiváló tehetség.”

Egy Steven Gerrard-rajongó Liverpool-szurkoló (SG8) az X-en Pécsi Ármin Instagram-oldaláról vett le egy 2023-ban az Anfield Roadon készült képet. Azt írta mellé: „Pécsi Ármin ezt posztolta az Instagramjára 2023-ban. Ma a Liverpoolhoz szerződött. Egy álom vált valóra a magyar számára.”

A vételárat 1,5 millió fontra becsülik. Pécsi Ármin ötévesen, 2010-ben igazolt le a Győri ETO-hoz, 2017-ben került át Felcsútra, 2023 őszén a Csákvárban védett az NB II-ben. A magyar élvonalban csak a Puskás Akadémia tagjaként szerepelt, 2024. február 4. óta 46 meccsen védett.

Frissítés:

A Liverpool FC is megerősítette az átigazolás tényét: Pécsi Ármin aláírt a „Vörösökhöz”.

Címlapról ajánljuk
Blanckenstein Miklós: ünnepkor beavatódunk abba a helyzetbe, és tisztázzuk a legfontosabbat – karácsonykor a Jézussal való kapcsolatot

Blanckenstein Miklós: ünnepkor beavatódunk abba a helyzetbe, és tisztázzuk a legfontosabbat – karácsonykor a Jézussal való kapcsolatot

„A szeretet szót kell kicsit pontosítani, mert ténylegesen ilyenkor mindenki próbálja kifejezni a másik felé a szeretetét, ez benne van. De ez az Isten szeretetének az ünnepe, hogy ő szeret minket, mert megtestesült és eljött ez a mag. Hogy ebből adódóan mi is megpróbálunk egy hasonló gesztussal jelen lenni a másik életében, az a következmény” – mondta Blanckenstein Miklós az InfoRádió Aréna című műsorában, arra a kérdésre, hogy a karácsony egy katolikus pap szempontjából is a szeretet ünnepe-e.

Az űrből fognak ellenőrizni – ismertette az új, 20 pontos béketervet Volodimir Zelenszkij

Az ukrán elnök első alkalommal vázolta fel Ukrajna és az Egyesült Államok között megvitatott 20 pontos béketerv-javaslat főbb pontjait, amelyek szerinte alapul szolgálhatnak az Oroszországgal háború lezárását célzó jövőbeli megállapodásokhoz. A magyarokat is érintő vállalás is szerepel a tervezetben.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×