Infostart.hu
eur:
358.17
usd:
305.76
bux:
131071.24
2026. május 14. csütörtök Bonifác
Erik Ten Hag, az Ajax vezetőedzője csapatának a Tottenham Hotspur ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében játszott első mérkőzése előtt Londonban 2019. április 30-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Neil Hall

Alkohol- és mobiltilalom, szájzár - Vasszigor jön a Manchester Unitednál

A magánszakácsok kora is lejárt, "céges konyha" lesz.

Médiaértesülések szerint szigorú szabályokat vezetett be a klubnál a Manchester United labdarúgócsapatának új vezetőedzője, Erik ten Hag.

A Telegraph és a Daily Mail úgy tudja: a holland szakember megtiltotta a játékosoknak, hogy a meccsek hetében alkoholt fogyasszanak - a szabályozás tehát tulajdonképpen az egész szezonra vonatkozik.

Ezen kívül a futballisták súlyát rendszeresen ellenőrzik, és büntetésre számíthatnak, ha nem hozzák a formájukat. Ten Hag intézkedései nyomán a magánszakácsok kora lejárt az MU-nál, az egyesület saját konyhát üzemeltet, és minden játékosnak azt javasolja, hogy ott étkezzen.

A közös étkezések során tilos lesz mobiltelefont használni, késés esetén pedig - ez nemcsak az étkezésre, hanem az edzésre és a megbeszélésekre is vonatkozik - pénzbírság vagy más büntetés várható.

Ten Hag arra is figyelmeztette a játékosait, hogy az öltözőben elhangzott vagy történt dolgokat ne tárják a nyilvánosság elé.

Címlapról ajánljuk
Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Orbán Viktor utolsó kormányfői interjúját Dopemannek adta. Arról, hogy itt megtörtént-e a szembenézés a vereség okaival, illetve képes-e a pártelnök a megújulásra és saját politikai közösségének megújítására, az InfoRádió Aréna című műsorában beszélgetett Lakatos Júlia, a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója.

Az alkotmányozástól a kormányrendeletekig – itt vannak az első kormányszóvivői tájékoztató bejelentései

Magyar Péter tett bejelentéseket és válaszolt újságírók kérdéseire a Tisza-kormány első ülésének szünetében tartott sajtótájékoztatón Ópusztaszeren.
inforadio
ARÉNA
2026.05.14. csütörtök, 18:00
Kuzmányi István
diakónus, a Magyar Kurír és az Új Ember főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×