Infostart.hu
eur:
362.28
usd:
307.93
bux:
136546.91
2026. április 21. kedd Konrád
Csoportkép a sorozatban negyedszer bajnok Ferencváros labdarúgócsapatáról, miután 2-1-re legyőzte ősi riválisát, a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójában a Groupama Arénában 2022. április 24-én.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

BL: a továbbjutásért játszik a Ferencváros – sport a tévében

Este nyolctól fogadja a Tobolt a magyar bajnok.

M4 Sport

18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Svédország-Svájc

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, visszavágó, Ferencváros-FK Tobol

22.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Hollandia-Portugália, második félidő

Sport 1

13.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Tottenham Hotspur - K League All-Stars

15.15: Kézilabda, férfi junior Európa-bajnokság, alsóház, Szlovénia-Norvégia

17.45: Kézilabda, férfi junior Európa-bajnokság, középdöntő, Dánia-spanyolország

20.15: Kézilabda, férfi junior Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Portugália

Sport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest

19.00: Sznúker, Championship League, Leicester

Eurosport 1

12.00: Kerékpár, Tour de France, 11. szakasz

Arena 4

20.45: Labdarúgás, Skót Ligakupa, Kilmarnock-Partick Thistle

Címlapról ajánljuk
Csizmadia Ervin: a magyar politikatörténetben különleges helyzet állt elő

Csizmadia Ervin: a magyar politikatörténetben különleges helyzet állt elő

Érthető, hogy miért titulálták balliberálisnak a Tiszát a kormánypártok, ahogy annak is jó oka van, hogy a végül győztes formáció lényegében a párt vezetőjének személyén kívül szinte semmilyen kártyáját nem terítette ki – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója.

Dobrowiecki Péter az uniós pénzek hazahozataláról: Lengyelország a példa rá, hogy nem kell minden elvárást betartani

Donald Tusk úgy kapta meg a visszatartott uniós pénzösszegek jelentős részét, hogy a korábban tett ígéretei nagy részét nem tudta teljesíteni, amit egyszerűen azzal indokolt, hogy az elnöki vétó megköti a kezeit – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában az MCC Magyar-Német Intézet az Európai Együttműködésért kutatási vezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.04.21. kedd, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
Fontos határidő közeleg, feszülten figyelnek a befektetők

Fontos határidő közeleg, feszülten figyelnek a befektetők

A hétfői amerikai kereskedésben elfogyott a lendület a vezető indexekből, a befektetői hangulatot ismét a közel-keleti fejlemények és a Hormuzi-szoros körüli bizonytalanság terhelte, miközben az olajár is megugrott. Ma reggel Ázsiában már valamivel kedvezőbb volt a kép, a japán, dél-koreai és tajvani piacok is erősödtek, az olaj pedig a hétfői ugrás után visszább húzódott. Európában iránykeresés látszik, miközben a befektetők a geopolitikai fejleményekre figyelnek. Elméletben ma járna le a két hetes iráni tűzszünet, azonban Donald Trump szerdára módosította a határidőt. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×