Infostart.hu
eur:
357.03
usd:
313.31
bux:
142467.45
2026. július 13. hétfő Jenő
Nyitókép: Pixabay.com

Korszakos Barcelona-vereséggel indult a spanyol bajnokság

Bilbaóban sok-sok éve nem kaptak ki a katalánok, akik idén bajnoki címvédőként érkeztek oda, hogy a veterán Aduriz találatával kapjanak ki.

A címvédő Barcelona 1-0-ra kikapott az Athletic Bilbao otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 2019/20-as idényének nyitómérkőzésén.

A győztes hazai találatot a 38 éves Aritz Aduriz szerezte a 89. percben.

Az elmúlt két kiírásban aranyérmes katalánok bajnoki mérkőzésen legutóbb 2013 decemberében kaptak ki Bilbaóban.

La Liga, 1. forduló:

Athletic Bilbao-Barcelona 1-0 (0-0)

szombaton játsszák:
Celta Vigo-Real Madrid 17.00
Valencia-Real Sociedad 19.00
Mallorca-Eibar 20.00
Leganés-Osasuna 21.00
Villarreal-Granada 21.00

vasárnap játsszák:
Alavés-Levante 17.00
Espanyol-Sevilla 19.00
Betis-Valladolid 21.00
Atlético Madrid-Getafe 22.00

Címlapról ajánljuk

A magyar növekedés új képlete – mi határozza meg Magyarország növekedési pályáját a következő években?

Egy magyar vállalat ma gyakran nem azért nem tud szintet lépni, mert nincs megrendelése, hanem mert nincs elég jól képzett szakembere, drága az energia, és a legértékesebb tapasztalt dolgozói túl korán esnek ki a munkából. Közben a német autóipar, a nearshoring és a Balkán felértékelődése új lehetőségeket nyit. Magyarország növekedési pályája a következő évtizedben attól függ, hogyan tud maj élni ezekkel.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×