Infostart.hu
eur:
383.56
usd:
327.33
bux:
0
2026. január 2. péntek Ábel
Hosszú Katinka, miután megnyerte a nők 200 méter vegyesúszásának döntőjét a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás úszó-világbajnokságon 2018. december 15-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Roman Pilipej

Hosszú Katinka magányos

Este egyedül edzett a háromszoros olimpiai bajnok.

"Hol vannak a többiek?” - írta a közösségi médiában posztolt képhez Hosszú Katinka, aki este 8-kor is úszott néhány hosszt.

Egy korábbi bejegyzéséből pedig az derült ki, hogy a magyar úszó az olimpiai bajnok és négyszeres világbajnok dél-afrikai Chad le Clos-val, valamint a 4x100-as amerikai vegyes váltóval szintén olimpiai aranyat nyerő Tom Shieldsszel edz.

Címlapról ajánljuk
Tisztán, feketén vagy szűrve? – nem mindegy, hogyan isszuk a kávét

Tisztán, feketén vagy szűrve? – nem mindegy, hogyan isszuk a kávét

Aki rendszeresen kávézik és még tovább szeretné fokozni annak jótékony hatásait, az inkább világosabb pörkölésű kávét igyon, mert így érvényesülnek leginkább a benne található egészséges növényi vegyületek – mondta az InfoRádióban Szabó Adrienn. A Semmelweis Egyetem dietetikusa arról is beszélt, hogy érdemes odafigyelni a mértékletességre, továbbá arra is, mennyi és milyen cukrot, tejet vagy egyéb, adalékanyagokkal teli tejhelyettesítőt teszünk a kávéba.

Megrázó felvétel a svájci tűzről: egy fiatal ruhával csapkodva próbálja eloltani a lángokat

Ötnapos gyászt hirdettek Svájcban a legkevesebb 40 halálos áldozatot követelő tűzvész miatt. Az áldozatok száma akár drasztikusan is nőhet, mintegy száz sérült állapota kritikus.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×