Infostart.hu
eur:
389.61
usd:
338.51
bux:
121718.08
2026. március 29. vasárnap Auguszta

Ellenfele haját húzta az aranylabdás sztár - videóval

Eltilthatják a brazil Ronaldót, miután a televíziós felvételeken jól látszik, hogy meghúzta ellenfele haját egy meccs közben.

A háromszoros aranylabdás csatár a Corinthians-Botafogo brazil bajnokin húzta meg Fahel, az ellenfél középpályásánan haját egy kapu előtti párharc során.


Bekérettük a mérkőzés videofelvételét, és elemezzük, hogy kiderüljön, történt-e szabálytalanság - mondta Paulo Schmitt, a fegyelmi bizottság illetékese, aki hozzátette: sosem látott még hajhúzást labdarúgó pályán.

Fahel azt állítja, szóvá tette az esetet Ronaldónál még a meccs során, de a rutinos csatár nem tanúsított megbánást.

A súlyos sérülés után visszatérő Ronaldo már nyolc gólt lőtt a Corinthians színeiben, ezzel a paulista bajnoki címhez segítve az együttest.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.30. hétfő, 18:00
Nagy Dávid
a Magyar Kétfarkú Kutya Párt pártigazgatója, választási listavezetője
Váratlan fordulat: egy újabb globális energiaválság Kínát emelheti a világ trónjára

Váratlan fordulat: egy újabb globális energiaválság Kínát emelheti a világ trónjára

Míg rövidebb távon az orosz olajipar lehet az iráni háború nagy nyertese, hosszabb távon Kína kerülhet ki győztesen az energiasokkból. Az ázsiai ország hatalmas nyersolaj-tartalékok felhalmozásával, gazdasága villamosításával, valamint a tisztaenergia-technológiák előállításában kiépített nyomasztó globális dominanciájával is ellenállóbbnak tűnik a negatív hatásokkal szemben, mint fő riválisai. Az olaj- és gázársokk világszerte új lendületet adhat a napelemek, akkumulátoros energiatárolók és villanyautók keresletének, ami tovább erősítheti Kína feldolgozóipari vezető szerepét, de a háború esetleges elhúzódása a globális fogyasztást és a kínai termékek iránti keresletet is visszafoghatja.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×