Infostart.hu
eur:
386.43
usd:
329.54
bux:
110405.74
2025. december 19. péntek Viola

Matthäus nem írt alá semmilyen szerződést

Lothar Matthäus a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya cáfolta, hogy átvenné a szakmai munka irányítását az osztrák élvonalbeli bajnokság ezüstérmesénél, a Salzburgnál.

"Velem még senki sem állapodott meg, nem írtam alá semmilyen szerződést, egyelőre annyi történt, hogy kaptam egy ajánlatot Salzburgból, ami nem tűnik rossznak" - mondta Matthäus.

Az osztrák klub pénteken jelentette be, hogy a következő szezontól a némez szakember lesz a gárda vezetőedzője, a szakmai igazgatói posztot pedig Giovanni Trapattoni tölti be.

Az olasz tréner már szombaton cáfolta ezt az értesülést. Mint mondta, kizárólag vezetőedzői munkát vállalna el, ebben az esetben pedig Matthäus csak a pályaedzője lehetne.

"Nekem eddig azt mondták, hogy Trapattoni más beosztásban segítené a klubot" - jelentette ki Matthäus.

"Természetesen pályaedző is szívesen leszek, ha megfelelő jogköröket biztosítanak számomra. Azt gondolom, hogy mindenkinek az erősségeit kell kihasználni. Én mindig felvállalom a felelős döntéseket, ezt érdemes a salzburgiaknak is figyelembe venni" - tette hozzá a magyar válogatott volt szövetségi kapitánya.

Címlapról ajánljuk
Demkó Attila: Putyintól nem várható újabb kompromisszum

Demkó Attila: Putyintól nem várható újabb kompromisszum

Év végi sajtótájékoztatójában Putyin orosz elnök ismertette az Ukrajnával kapcsolatos fejleményeket és az orosz gazdaság helyzetét is – ezzel kapcsolatban nyilatkozott Demkó Attila, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet programvezetője az InfoRádióban.

Tárgyaltak is a gazdák négy biztossal Brüsszelben, nem csak gyújtogattak

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke eredményesnek ítéli a brüsszeli gazdatüntetéseket. Papp Zsolt az InfoRádiónak nyilatkozott az Európai Unió és az úgynevezett Mercosur országok, tehát Brazília, Argentína, Uruguay és Paraguay között kötendő szabadkereskedelmi megállapodásról.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
Megszólalt Orbán Viktor Magyarország EU-tagságáról

Megszólalt Orbán Viktor Magyarország EU-tagságáról

A közvetlen háborús veszélyt szerintem sikerült elhárítani - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök pénteken délelőtt Brüsszelben, az európai uniós csúcsértekezlet után tartott sajtótájékoztatóján, azt hangsúlyozva, hogy közvetlen, azonnali és súlyos veszélyt jelentett a 210-230 milliárd eurónyi befagyasztott orosz vagyon elvételének ügye. Az orosz-ukrán fejleményeken túl az EU-tagságról is elmondta az álláspontját a kormányfő.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×