Infostart.hu
eur:
386.8
usd:
330.3
bux:
110008.33
2025. december 19. péntek Viola

Simán nyert a címvédő Paks a rangadón; a pólóbajnokságban hibátlan maradt a Honvéd

A második helyen álló Kecskemét csak az első negyedben tudta tartani a lépést a listavezetővel Pakson, eközben az Albacomp folytatja sikerszériáját Fodor Péterrel a férfi kosárlabda-bajnokságban.

Magabiztosan nyerte szombati rangadóját a Paks a férfi kosárlabda NB I-ben. A címvédő az első negyed után még 20-18-as hátrányban volt a vendég Kecskeméttel szemben, de végül 18 ponttal, 83-65-re győzött, így megerősítette első helyét a tabellán.

Az Albacomp 69-67-re győzött a Pécs vendégeként. A székesfehérváriak továbbra is százszázalékosak a bajnokságban a szezon közben érkezett Fodor Péter vezetőedzővel.

További eredmények: Szolnok-Debrecen 73-86, Szombathely-Sopron hosszabbításban 113-105, Kaposvár-Nyíregyháza 102-71, Zalaegerszeg-MAFC 112-67.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor brüsszeli sajtótájékoztatója: ez a csúcs egy haditanács volt

A péntek hajnalba nyúló csütörtöki brüsszeli EU-csúcsot követően a miniszterelnök némi alvás után állt az újságírók hadának rendelkezésére. Beszámolt róla, az EU-csúcs haditanács volt, a hozzászólások 90 százaléka arról szólt, hogyan győzzük le Oroszországot. Az európai emberek fizetni fognak, a miniszterelnök szerint ez a téma elemi erővel fog feltörni Nyugat-Európában. Úgy látja, ugyanazon a rendkívül veszélyes pályán vagyunk, mint annak idején az I. világháború előtt. Szerinte a végóráit éljük az Európai Uniónak.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.19. péntek, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×