Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
Nyitókép: erdmost.hu

Dzsesszcsúcs Érden – Harcsa Veronikától Szakcsi Lakatos Béláig

Idén is megrendezik az AVL-Érdi Jazz Fesztivált, már nyolcadik alkalommal, szeptember 8. és 11. között.

Az idei fesztivál is a Jazz és irodalom-előadással kezdődik, a főtámogató AVL székházában Harcsa Veronika és Závada Pál lép majd fel. A többi napon a hagyományos helyszínen, a Magyar Földrajzi Múzeum kertjében tartják a koncerteket.

A fellépők között lesz Szakcsi Lakatos Béla, Oláh Kálmán, Lantos Zoltán, Barabás Lőrinc, Pocsai Kriszta, Urbán Orsi, László Attila, Juhász Gábor és a Budapest Jazz Orchestra is.

A eseményre vasárnapig még kedvezményes áron lehet jegyet és bérletet vásárolni.

A program

  • szeptember 9., 17.30: Lantos Zoltán – Barabás Lőrinc
  • szeptember 9., 19.00: Oláh Kálmán Quartet feat. Pecze Balázs
  • szeptember 10., 17.30: Pocsai Kriszta Trió feat. Fekete-Kovács Kornél
  • szeptember 10., 19.00: Szakcsi Lakatos Béla Quartet feat. Juhász Gábor
  • szeptember 11., 17.30: Egri-Golarits Quartet
  • szeptember 11., 19.00: Budapest Jazz Orchestra feat. Urbán Orsi és László Attila
Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.

Sárkány Zalán: célom, hogy a nagymedencés versenyeken is olyan eredményeim legyenek, mint rövid pályán

Egy arany- és egy ezüstéremmel, valamint két új országos csúccsal tért vissza az Egyesült Államokba a lublini rövid pályás Eb-ről a 22 éves úszó. Szokolai László tanítványa az InfoRádióban azt mondta, a 800 méter gyors világbajnoki címvédőjeként érzett némi nyomást, de ez nem vetette vissza, hanem éppenhogy motiválta. Arról is beszélt, milyen nehézségeket jelent számára a kétlaki élet.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
Olajfúrótornyot találtak el az ukrán drónok, ma folytatódnak a béketárgyalások - Háborús híreink szombaton

Olajfúrótornyot találtak el az ukrán drónok, ma folytatódnak a béketárgyalások - Háborús híreink szombaton

Folytatódnak a háború lezárását célzó tárgyalások: Vlagyimir Putyin orosz elnök különmegbízottja, Kirill Dmitrijev szombaton Miamiban találkozik Donald Trump amerikai elnök küldöttével, Steve Witkoffal, valamint Trump vejével, Jared Kushnerrel- - írta a Reuters. Orosz ballisztikus rakéták csapást mértek Odessza Pivdennij kikötőjére, legalább hét ember meghalt, tizenöt megsebesült. Ukrajna arról számolt be, hogy a drónjaik találatot értek a Lukoil tulajdonában lévő Filanovszkij olajfúrótornyon, valamint egy katonai járőrhajón a Kaszpi-tengeren.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×