eur:
399.12
usd:
366.89
bux:
87872.68
2025. március 16. vasárnap Henrietta
Vlagyimir Putyin orosz elnök a Valdaj nemzetközi vitaklub szocsi plenáris ülésén 2023. október 5-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Szputnyik/Grigorij Sziszojev

Vlagyimir Putyin ajánlja magát a béke érdekében

Oroszország szívesen segítene a Hamász és a zsidó állam közti konfliktus rendezésében – jelentette ki Vlagyimir Putyin egy konferencián a Sky News tudósítása szerint.

A Portfolio idézi az angol médium tudósítását. Eszerint arról beszélt, hogy „nagyon stabil üzleti kapcsolatot” ápolnak Izraellel és „baráti kapcsolatot ápolnak Palesztinával.” A barátaink tudják ezt és Oroszország hozzájárulhat a békefolyamathoz” - jelentette ki az orosz elnök.

Arra is kitért, hogy szerinte az Egyesült Államok szítja a feszültséget a Közel-Keleten egyebek mellett azzal, hogy repülőgép-hordozót küld a régióba.

Izrael azonban jelezte: egyelőre nem akarnak tárgyalni és tűzszünetet sem akarnak, a Hamász teljes megsemmisítésén dolgoznak.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
A klímaváltozás miatt lépnek a biztosítók: a veszélyes helyeken magasabb lesz a díj

A klímaváltozás miatt lépnek a biztosítók: a veszélyes helyeken magasabb lesz a díj

Los Angelesben hónapokkal a tűzvész előtt a biztosítók a magas kockázat miatt felmondták az ingatlanok tűzkárbiztosítását. Kaliforniában hurrikánra nem lehet biztosítást kötni, megfizethetetlen lenne. E példákkal illusztrálta az InfoRádióban Szikszai József, a Generali kárrendezési igazgatója, milyen hatása van a klímaváltozásnak a biztosítási piacra.

A Liverpool elveszítette a Ligakupa döntőjét

A Liverpool – elsősorban gyenge támadójátéka miatt – 2-1-re kikapott a végig agresszíven, erőteljesen és gyorsan játszó Newcastle Unitedtől. Chiesa szépítő gólja túl későn esett.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.03.17. hétfő, 18:00
Kiss J. László
a Budapesti Corvinus Egyetem professzor emeritusa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×