Eddig 16 kamerát szereltek fel a kormányzat épületében, és további 26 elhelyezését tervezik. A felvételekhez kizárólag az állami kormányzat főtitkára, illetve miniszterelnök-helyettese fér hozzá.
Az alkalmazottak - legalábbis a sajtónak nyilatkozva - dicsérték a döntést. "Briliáns ötlet" - mondta egyikük.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







