Tony Blair miniszterelnök februárban azt mondta, hogy a brit katonákat két éven belül kivonják az arab országból. A kormányfő úgy fogalmazott, hogy a 7.100 fős kontingenst az év végéig 5.500-ra csökkentik és az Irak déli részén lévő Bászrában állomásozó katonák 2008-ig maradnak a városban.
Tömegszerencsétlenség a 3-as főúton, gyerekek a halottak között







