eur:
408.12
usd:
371.36
bux:
77524.89
2025. április 7. hétfő Herman
Nyitókép: Pixabay

Sokakat érintő dátumkitűzés a Balatonnál

A sok bizonytalanság után biztossá vált, hogy a hagyományoknak - és a terveknek - megfelelően a Balatoni Évadnyitó 878 Co. Nagydíjjal rajtol el hivatalosan a 2021-es vitorlás szezon.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint megkapták az erre vonatkozó engedélyeket, így május 15-én, szombaton 12 órakor rajtolhatnak el a hajók a Balatonfüred előtti vízterületen. Az egynapos túraversenyen - a szélviszonyoktól függetlenül - a Balatonfüred-Alsóőrs-Tihany-Balatonfüred útvonalat teljesítik majd a résztvevők.

A szövetség főtitkára, Holczhauser András a bejelentéssel kapcsolatban hozzátette: a versenyhez kapcsolódó parti események megtartása viszont még továbbra is kérdőjeles. Egyben felhívta a résztvevők figyelmét a járványhelyzet kapcsán meghozott, és változatlanul érvényben lévő szabályok betartására.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
Forrong az autóipar: vezetőcserék sora jöhet a nagy cégeknél, miután befürödtek a villamosítással

Forrong az autóipar: vezetőcserék sora jöhet a nagy cégeknél, miután befürödtek a villamosítással

A napokban a Volvo és a Seat-Cupra vezérigazgatói posztján is váltás történt, és a közeljövőben más autóipari konszerneknél is lehetnek hasonló személycserék. Szécsényi Gábor, Az Autó című szaklap főszerkesztője az InfoRádióban elmondta: a háttérben az áll, hogy nem halad jól a villamosítás, illetve az amerikai vámok is bonyolítják a helyzetet, melynek következtében sok gyártó ismét inkább a hibrid autókra koncentrál.

Járványpánik: illegális állatszállítások éjszaka, erről is szólnak a hírek Szlovákiában

„A száj- és körömfájás járvány egyelőre nem fog komolyabb hiányt okozni az olyan alapvető élelmiszer-árucikkekből, mint a tej vagy a hús Szlovákiában, és nem várható jelentősebb hatás az árakra sem” – jelentette ki szlovák földművelésügyi miniszter. A belügyi tárcavezető pedig 17 határátkelő lezárását javasolja a járvány megállításának érdekében.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.07. hétfő, 18:00
Noszek Péter
a Nestlé Hungária ügyvezető igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×