Infostart.hu
eur:
351.97
usd:
307.37
bux:
138501.65
2026. június 22. hétfő Paulina

Hátsójával törte be a kávézó ablakát

Egy holland férfi súlyosan megsérült, amikor fenekével betörte egy kávéház ablakát, pedig csak a barátaival akart mókázni.

Az utrechti rendőrség szerint egy 21 éves holland férfi különös sérüléssel került kórházba, miután barátaival mókáztak a város utcáin.

A hivatalos jelentés szerint a férfi és két ismerőse vasárnap este Utrecht egyik utcáján letolt gatyával kezdett futni.

Egy ponton a 21 éves férfi meztelen hátsóját egy útba eső kávézó ablakának nyomta, ami azonban betört. A szilánkok komoly sérüléseket okoztak a férfi fenekén, és a közeli kórházban vették kezelésbe.

A rendőrség letartóztatta mind a 3 férfit, akiket azonban kedden szabadon engedtek. A kávézó tulajdonosa úgy döntött: nem emel vádat, mivel a tettes megfizeti a betört ablak árát.

Címlapról ajánljuk

Magyar Péter rendkívüli sajtótájékoztatót tart

Miután 13 órától az Országgyűlésben is nyitóbeszéd mond, 15 órakor rendkívüli sajtótájékoztatón is ismerteti a most benyújtandó javaslatokat a kormányfő. Várhatóan Sulyok Tamás és a többi közjogi méltóság eltávolításáról, valamint a vagyonvisszaszerzési hivatal felállításáról lesz szó.
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
Lőttek Putyin és Trump alkujának, Moszkva Európát fenyegeti – Ukrajnai háborús híreink hétfőn

Lőttek Putyin és Trump alkujának, Moszkva Európát fenyegeti – Ukrajnai háborús híreink hétfőn

Moszkva győzni akar, saját céljainak megvalósítását, és nem várja az ukrajnai rendezésről Anchorage-ban aláírt megállapodások teljesülését - jelentette ki Jurij Usakov, az orosz elnök külpolitikai tanácsadója a Rosszija 1 televízió vasárnapi Moszkva. Kreml. Putyin című műsorában. Német és francia törvényhozók az eddiginél jóval határozottabb fellépést sürgetnek az orosz árnyékflotta ellen. A képviselők szigorúbb ellenőrzéseket és az olajszankciókat kijátszó tankerek feltartóztatását követelik, miközben Moszkva már olyan ellenintézkedésekkel fenyegetőzik, mint a katonai kíséret biztosítása vagy akár a hajók aláaknázása - írja az RBC Ukraine. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×