Infostart.hu
eur:
360.85
usd:
310.75
bux:
131696.18
2026. május 18. hétfő Alexandra, Erik
Gyászszalag egy rendőrautón Budapesten 2023. január 13-án. A rendőrség elindította az előző napon este megölt Baumann Péter körzeti megbízott hősi halottá nyilvánítási folyamatát - jelentette be a rendőrség szóvivője budapesti sajtótájékoztatóján. Három intézkedő rendőrt késsel sebesített meg egy támadó Újbudán, egyikük belehalt sérüléseibe. A támadót elfogták.
Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán

Majdnem kidöntött egy autós egy villanyoszlopot Hajdúszoboszlón - videó

Óriási sebességgel csapódott egy villanyoszlopnak egy férfi Hajdúszoboszlón, amit egy videófelvétel is megörökített.

Súlyos baleset történt vasárnap délután Hajdúszoboszlón, mikor egy autós olyan erővel csapódott neki egy villanyoszlopnak, hogy az majdnem kidőlt a helyéről – csak a vezetékek tartották meg a szerkezetet. Egy fiatal férfi súlyos sérülésekkel került kórházba.

A Hajdú Online hírportál nyilvánossá tette az esetről készült videofelvételt, amelyet az egyik ház biztonsági kamerája rögzített.

A videón az látható, amint egy fehér színű autó megcsúszik, majd oldalról beleütközik a villanyoszlopba.

Az egyik, az utcában élő lakos a Haon.hu-nak elmondta, hogy a baleset előtt fülsértő fékcsikorgást hallottak, amit egy nagy durranás követett.

Hozzátette, hogy sajnos nem ez volt az első eset a környéken, hogy hasonló baleset történt. Elmondása szerint minden évben van valami – „landolt már autó az árokban, csavarodott már fel fára vagy éppen villanyoszlopra”.

Címlapról ajánljuk

Magyar Péter: a Lázár-minisztériumban talált dolgok miatt feljelentést teszünk

Videót tett közzé Magyar Péter miniszterelnök: az eddigi építési és közlekedési minisztérium épületében, ahol mostantól a Miniszterelnökség működik, többek között rengeteg Fidesz-pártszóróanyagot találtak. Mint fogalmazott, tiltott pártfinanszírozás és más bűncselekmények miatt feljelentést tesznek.
inforadio
ARÉNA
2026.05.18. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
Kormányalakítás: heves vita alakult ki a fizetések körül; Magyar Péter a Kúria elnökét is menesztené

Kormányalakítás: heves vita alakult ki a fizetések körül; Magyar Péter a Kúria elnökét is menesztené

Magyar Péter miniszterelnök bejelentette: Orbán Viktor nem kapja meg a jelenlegi szabályok szerint neki járó 38,8 millió forintos végkielégítést. Eközben Magyar Péter felmentette a helyettes államtitkári pozíciójából Havasi Bertalant, aki közölte, hogy nem mond le a végkielégítéséről, és bíróságon is kész érvényesíteni a jogait. Havasi azt állítja, esetében nem több tízmilliós összegről, hanem hathavi fizetésről van szó, amelyet az utolsó fillérig követelni fog. Magyar Péter közben luxusberuházásokra hivatkozva követeli a Kúria elnökének távozását - Varga Zs. András korábban visszautasította a vádakat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×