Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Ideges sofőr bukott meg Röszkén

Több mint 30 kilogramm marihuánagyanús anyagot találtak egy személyautóban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei - tudatta a NAV.

A NAV munkatársai egy szerb rendszámú autót ellenőriztek Röszkén. A járművet vezető férfi úgy nyilatkozott, hogy bejelentenivaló árut nem visz magával.

A pénzügyőrök a nyilatkozatot elfogadták, azonban a sofőr feltűnően ideges viselkedése miatt az autó tüzetes átvizsgálása mellett döntöttek.

A különös viselkedés okára is hamar fény derült, mert a gépkocsi első ülései alatt házilag kialakított rejtekhelyről, fehér színű, műanyag fóliás, mosóporhoz hasonló anyaggal borított csomagokból, több mint 30 kilogramm marihuánagyanús anyag került elő.

A pénzügyőrök a több mint 63 millió forint feketepiaci értékű kábítószergyanús anyagot, valamint a járművet vezető férfit feljelentéssel átadták a rendőrségnek.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×