Infostart.hu
eur:
361.54
usd:
311.08
bux:
131696.18
2026. május 15. péntek Szonja, Zsófia

Nagyon átverték a netes társadalmat: izgalom egy szép test miatt - képek

Egy pornóoldal reklámja volt az a vírusmarketing-akció, amelyhez kitalálóinak egy fillért sem kellett elkölteniük, hiszen a felhasználók maguk kampányoltak.

Egy szőke szépségről készült képek kerültek fel az internetre egy üzenet szerint azért, mert a lány a nyaralásán elveszítette digitális fényképezőgépét, a megtaláló pedig szívesen visszaadná neki.

A képeken a titokzatos lány bikiniben és fehérneműben pózol, de vannak olyanok is, amelyeken meztelenül szerepel.

Az internetes felhasználók hamarosan az egyik közösségi oldalon - a magyar iWiW-hez hasonló Facebookon - kezdték keresni a lányt, több tízezren jelentkeztek, hogy segítenének a kamera tulajdonosának megtalálásában.

"Megpróbáljuk követni a fotókon szereplő lányt, és visszaadni neki a kamerát. Nagyon jól tudja, hogyan kell használni" - állt az egyik Facebook-üzenetben.

Másokban a felhasználók arra szólították fel ismerőseiket, hogy értesítsenek minél több embert, hátha valamelyikük tudja, ki is a szőkeség.

Az izgatott felhasználókat azonban átverték: egy okos marketingakció áldozatai lettek, és tudtukon kívül egy pornószínésznőt népszerűsítettek.

A képeken szereplő lány egy bizonyos Wendy, aki internetes pornográf felvételekhez pózol.

Címlapról ajánljuk
Hortay Olivér a stratégiai tartalék újbóli felszabadítása után: Magyarország mennyiségi oldalról „rendben van”

Hortay Olivér a stratégiai tartalék újbóli felszabadítása után: Magyarország mennyiségi oldalról „rendben van”

A gazdasági és energetikai miniszter összesen 575 millió liternyi tartalék üzemanyag felszabadítására adott utasítást az ellátás zavartalanságának biztosítására; a biztonsági kőolajtermék-készletet legkésőbb június 30-ig vissza kell tölteni. Hortay Olivér, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia- és klímapolitikai üzletágvezetője szerint a döntés alapján az új kormány fenntartja a védett árat, az ehhez szükséges üzemanyag-mennyiséget a stratégiai készletek egy részének további felszabadításából fedezi.

Orbán Viktornak üzent Magyar Péter, keményen odamond

Az új miniszterelnök ismét a végkielégítésről posztolt.
inforadio
ARÉNA
2026.05.18. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×