Infostart.hu
eur:
354.19
usd:
311.3
bux:
139624.46
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Megosztja karcsúsága titkát a világ egyik legszebb színésznője - képekkel

Minden kétgyermekes anya megirigyelheti Catherine Zeta-Jones alakját; a walesi színésznő olyan fantasztikusan néz ki a legújabb képeken, hogy az a rossznyelvek szerint már nem is lehet igaz. Pedig a titok egyszerű.

A 37 éves színésznő az InStyle magazin címlapján és a belső fotókon mutatja meg a szülés után visszanyert pazar formáját. Az alakja olyan tökéletes, hogy az a gonosz megjegyzések szerint már nem is lehet a természet műve.

A titok pedig állítólag egyszerű: egészséges étkezés és testmozgás. A fegyelemre különösen nagy szüksége volt a legutóbbi forgatáson, amikor egy New York-i mesterszakácsot játszott.

"Ugyanúgy utálom az edzőtermet, mint bárki más. Ezért nagyon odafigyelek az étkezésre, leginkább csirkehúst eszem. De ha életemben csak háromféle ételt ehetnék, akkor a csirke mellé a füstölt lazacos szendvicset választanám és a sült halat ropogós sült krumplival - de csak ha csodával határos módon mégsem hizlalnának" - mondta a titokról.

A walesi színésznő, aki ideje nagy részét bermudai otthonában tölti férjével, a 62 éves Michael Douglasszel és két gyermekükkel, csak a terhességei idején engedett a mohóságának; amikor első gyermekét, a most hét éves Dylant várta, 68 kilóra hízott meg.

A kislánya, a négyéves Carys születése után a fogyáshoz azt a szigorú diétát és testmozgást választotta, amellyel a Chicago című filmben játszott szerepére hozta formába magát.

Zeta-Jones arról is híres, hagy nagyon csúnyán káromkodik. A szájára pedig különösen vigyáznia kellett az "Ízlések és pofonok" forgatásán, hiszen egy tízéves kislány, Abigail Breslin volt a partnere.

"Nem volt könnyű. Nem tehetek róla, walesi vagyok - úgy káromkodom, mint egy kocsis. Bármennyire vigyáztam, minden nap kicsúszott valami a számon. Abigail nem szólt egy szót sem, de le lehetett olvasni az arcáról, mit gondol" - magyarázkodott.

Címlapról ajánljuk

Kormányszóvivői tájékoztató: 4 napig extrém hőség lesz, 38-40 fokokkal

Hatályba lépett a hőség-kormányrendelet, a hőség miatt péntek éjféltől rendkívüli tájékoztatási rend lép életbe. Az államigazgatásban ahol lehetséges, hétfőn és kedden home office lesz. Akár a 2022-es évszázados aszályhoz hasonló károkat fog okozni a mezőgazdaságban idén is a hőség. Még legalább 10-12 centivel csökkenni fog a Velencei-tó szintje. Nyitott, széles körű alkotmányozás lesz, a végén népszavazás hagyja jóvá – derült ki a kormányszóvivői tájékoztatón.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×