Infostart.hu
eur:
389.14
usd:
337.92
bux:
122233.87
2026. március 17. kedd Gertrúd, Patrik

Kényes titkok szivárogtak ki a botrányhős popsztárról

Az idei biztosan nem a kedvenc éve Britney Spearsnek, de magánéleti és szakmai gondjai ellenére egyáltalán nem apadtak el jövedelemforrásai. A bíróságról kiszivárgott adatok szerint az énekesnő havonta átlagosan mintegy 738 ezer dollárra tesz szert.

Kevin Federline a múlt héten fordult ismét a bírósághoz, hogy volt felesége kiszámíthatatlan viselkedésére hivatkozva saját javára módosítassa a gyerekfelügyeleti arányokat, amelyeket a váláskor 50-50 százalékban határoztak meg.

A férfi ügyvédje több dokumentumot is benyújtott, amelyek egy része nyilvánosságra került. Így derült ki az is, hogy Britney havonta átlagosan 738 ezer dollár (mintegy 140 millió forint) jövedelemre tesz szert.

Az énekesnő számára azonban sokkal kínosabb az az információ, miszerint a területileg illetékes gyermekjóléti felügyelet eléjárást folytat ellene a fiai elhanyagolása miatt.

A vádak kiterjedtek: ezek szerint a kisfiúk táplálkozási és alvási szokásai sok kívánnivalót hagynak maguk után, anyjuk pedig állítólag fogfehérítőt használ, hogy kinézzenek valahogy a gyerekek fogai.

Kevin Federline azt akarja elérni, hogy a mostani 50-50 százalékos gyerekfelügyeleti arányokat 70-30-ra módosítsák a javára, a mostani bírósági eljárás költségeit pedig természetesen volt felesége állja.

A bíróság előtt valószínűleg tanúskodnia kell Britney több közeli ismerősének és munkatársának is.

Az énekesnő közben dolgozik a visszatérésén is, a leggyorsabban reagáló amerikai ráadióadók már játsszák Gimme More című számát.

Címlapról ajánljuk
A példakép nyomdokain – itt a Forma–1 új Ayrton Sennája?

A példakép nyomdokain – itt a Forma–1 új Ayrton Sennája?

Mintha predesztinált lett volna, hogy a Mercedes 19 éves olasz versenyzője, Kimi Antonelli a háromszoros világbajnok brazil legendához hasonlóan fekete autóval, a második teljes szezonjában, az idény második versenyén szerzi meg pályafutása első futamgyőzelmét – mondta az InfioRádióban Vámosi Péter. A szakíró szerint könnyen elképzelhető, hogy a szezon közben látunk még olyan szoftverhibákat, mint most George Russell esetében.

Izrael szerint megölték az iráni Legfelső Nemzetbiztonsági Tanács titkárát

Egy izraeli támadás során megölték Ali Laridzsánit, az iráni Legfelső Nemzetbiztonsági Tanács titkárát – jelentette be kedden az izraeli védelmi miniszter, Jiszráel Kac. Közben megjelent egy kézzel írt üzenet Laridzsáni X-fiókján.
inforadio
ARÉNA
2026.03.17. kedd, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
Izrael több iráni vezetőt lebombázott, kétségbeejtő a helyzet a Hormuzi-szorosnál – Percről percre tudósításunk az iráni háborúról kedden

Izrael több iráni vezetőt lebombázott, kétségbeejtő a helyzet a Hormuzi-szorosnál – Percről percre tudósításunk az iráni háborúról kedden

Az izraeli hadsereg legfrissebb bejelentése szerint támadást indítottak a Baszidzs milicista alakulatok vezetője, Gholamreza Szolejmáni ellen Teheránban. Védelmi források szerint egy másik, szintén Iránban végrehajtott izraeli légicsapás az Iszlám Dzsihád vezetőjét, Akram al-Adzsúrit, valamint a szervezet más magas rangú tisztségviselőit vette célba. Németország külügyminisztere reagált Donald Trump elnök felvetésére, aki többször is beszélt arról a napokban, hogy szeretné, ha a NATO és távol-keleti országok biztosítanák a Hormuzi-szorost az iráni támadásokkal szemben. Az amerikai elnök hétfőn a Fehér Házban beszélt, többek között a közel-keleti háborúval kapcsolatban. Az elnök ismét felszólította a nemzetközi közösséget, hogy segítsen katonai erővel biztosítani a szabad hajózást a Hormuzi-szorosban, egyúttal pedig bírálta azokat az országokat, amelyek szerinte nem mutatnak kellő hajlandóságot a közreműködésre. Trump hétfőn bejelentette azt is, hogy az iráni háború miatt körülbelül egy hónappal el kívánja halasztani kínai látogatását. Az eredetileg március 31. és április 2. közé tervezett úton Hszi Csin-ping kínai elnökkel találkozott volna. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti háború hétfői fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×