Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Nyitókép: Pixabay

Szombattól jobb lesz elkerülni a Nagykőrösi utat

Az útépítés miatt változik a BKK-járatok közlekedése is.

A Budapesti Közlekedési Központ közleményében azt írták, az építés ideje alatt egyirányúsítják a XVIII. kerületi Nagykőrösi utat a Szálfa utca és a Nemes utca / Dózsa György út között Gyál felé.

A tájékoztatás szerint a Pestszentimre felől a Boráros tér és a Határ úti metróállomás felé közlekedő BKK-járatok módosított útvonalon, a Vasút utca, illetve a Kisfaludy utca felé terelve közlekednek. A forgalomkorlátozás miatt a belváros felé közlekedőknek hosszabb eljutási időre kell készülniük - tették hozzá. Az útépítés várhatóan május 31-ig tart majd - tudatta a BKK.

Címlapról ajánljuk
Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×