Infostart.hu
eur:
386.17
usd:
330.4
bux:
116675.04
2026. január 12. hétfő Ernő
Alagútba szorult turistabusz Lillafüreden 2022. június 19-én. A balesetben a jármű utasai közül ketten könnyebben megsérültek.
Nyitókép: MTI/Vajda János

Alagútba szorult turistabusz Lillafüreden - képek

Ketten megsérültek.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, az Eger-Hollóstető-Miskolc összekötő út (2505-ös jelű út) Lillafüredhez tartozó szakaszán alagútba szorult egy turistabusz. A balesetben a jármű utasai közül ketten könnyebben megsérültek.

Az Útinform azt írta, a 42-es kilométernél az utat lezárták, kerülni a vele párhuzamos úton lehet.

Lillafüred, 2022. június 19.
Alagútba szorult turistabusz Lillafüreden 2022. június 19-én. A balesetben a jármű utasai közül ketten könnyebben megsérültek.
MTI/Vajda János
MTI/Vajda János
Lillafüred, 2022. június 19.
Alagútba szorult turistabusz Lillafüreden 2022. június 19-én. A balesetben a jármű utasai közül ketten könnyebben megsérültek.
MTI/Vajda János
MTI/Vajda János

Folyamatosan frissülő információk az Útinform oldalán!

Címlapról ajánljuk
Operatív törzs: jön az ónos eső helyenként  mínusz 15 fokkal, aki teheti, maradjon otthon!

Operatív törzs: jön az ónos eső helyenként mínusz 15 fokkal, aki teheti, maradjon otthon!

Az emberek tudomásul vették, hogy nem ideálisak az útviszonyok, a balesetek száma átlagos maradt ezért a hétvégén, ám a közösségi közlekedésben vannak problémák, a pótlóbusz, az 5-10 perces késések a mindennapi élet részei most. Még mindig várható havazás és ónos eső is, ami ilyen hideg mellett különösen is veszélyes lesz.

500 fölött a halottak száma Iránban, a bukás szélén álló iszlám rezsim durva terrorral reagál a tömegtüntetésekre

Bár halálbüntetés is járhat érte, tömegével égetik el a tereken a hidzsábjukat a nők Iránban, így tiltakozva az iszlám rezsim elnyomása ellen. Az internetet 4 napja letiltották. A kórházak megteltek, van, ahol az utcán terítették ki halottakat, hogy a családjuk azonosítsa őket. A hatalom szerint Amerika és Izrael tüzeli a tiltakozásokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
Trump újra nekiment a Fednek, miközben egyre feszültebb a helyzet Iránban - Mi történik a piacokon?

Trump újra nekiment a Fednek, miközben egyre feszültebb a helyzet Iránban - Mi történik a piacokon?

Az elmúlt héten a geopolitikai hírekre figyeltek a befektetők, és úgy tűnik, hogy ez ezen a héten sem lesz másképp, hiszen a hetek óta tartó iráni tüntetések miatt Donald Trump állítólag katonai beavatkozást fontolgat az országban. Eközben az amerikai határidős indexekre az is nyomást helyez, hogy az amerikai jegybank elnöke ellen büntetjogi vizsgálat indult, amit Jerome Powell Donald Trump nyomásgyakorlásának és megfélemlítésének nevezett. Az ázsiai piacok eközben kis emelkedést mutattak, Európában viszont lefelé vették az irányt a piacok.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×