Infostart.hu
eur:
350.53
usd:
302.83
bux:
0
2026. június 16. kedd Jusztin
Karácsony Gergely, az MSZP és Párbeszéd főpolgármester-jelöltje beszél a Jávor Benedekkel, az MSZP-Párbeszéd EP-képviselőjelöltjével az ivóvízzel kapcsolatban tartott sajtótájékoztatójukon az I. kerületi Batthyány téren 2019. május 7-én. A Párbeszéd kezdeményezi, hogy uniós és magyar kormányzati támogatással cseréljék ki a fővárosi társas- és családi házak vízhálózataiban található ólomcsöveket.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Karácsony Gergely volt az Aréna vendége - itt a teljes interjú

A vasárnapi önkormányzati választás előtt a DK, az LMP, a Momentum, az MSZP és a Párbeszéd által támogatott főpolgármester-jelöltje volt az InfoRádió Aréna című műsorának vendége.

A teljes beszélgetést meghallgathatja, illetve megnézheti itt:

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Rendkívüli ülésnap az Országgyűlésben: jön a 110 oldalas korrupcióellenes törvénycsomag

Rendkívüli ülésnap az Országgyűlésben: jön a 110 oldalas korrupcióellenes törvénycsomag

Vagyonnyilatkozatok, „kekvák”, egyetemek, közbeszerzések – ezekről mind szó lesz a korrupcióellenes törvénycsomag keddi tárgyalásán az Országgyűlésben. De jön az eddigi tanári teljesítményértékelés eltörlésének vitája is a rendkívüli ülésnapon.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×