Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Valamire készül a katasztrófavédelem, lezárnak egy utat

Katasztrófavédelmi gyakorlat miatt lezárják a hétvégén a Mátraszentime és Mátraszentistván közötti mellékutat - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs osztályvezetője.

Pécsi Norbert Sándor közlése szerint november 18-án és 19-én - szombaton és vasárnap - az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) gyakorlata miatt a 2408-as számú összekötő utat teljes szélességében lezárják. Óránként rövid időre megnyitják ugyan a forgalom számára az érintett szakaszt, de aki teheti, kerülőúton közelítse meg a két mátrai települést - mondta.

A gyakorlat ideje alatt Heves megye irányából a 24-es számú főúton Galyatető, Mátraszentlászló és Mátraszentistván, míg Nógrád megye felől Mátraszentimre, Bagolyirtás és Fallóskút települések korlátozások nélkül elérhetők lesznek.

Címlapról ajánljuk
Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Még mindig kinn van több milliárd márka az embereknél, és a Bundesbank továbbra sem válogatós, legalábbis ami a forgalomból huszonnégy évvel ezelőtt az euró által kiszorított német márka becserélését illeti. Munka akad bőven, a „régi pénz” jelentős részét a németek különböző okokból még mindig őrzik.

Szembeszállnak Donald Trumppal az EU vezető országai

Közös nyilatkozatban figyelmeztetett az eszkaláció veszélyére vasárnap az a nyolc európai ország, amely ellenzi, hogy az Egyesült Államok annektálja Grönlandot, s amelyekkel szemben Donald Trump amerikai elnök februártól 10 százalékos vámot helyezett kilátásba.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×