Infostart.hu
eur:
382.28
usd:
323.39
bux:
125061.81
2026. január 24. szombat Timót

Négyórás várakozás alakult ki a záhonyi határállomáson

Négyórás várakozás alakult ki a Záhony és Csap közötti magyar-ukrán határállomáson hétfőn, a reggeli órákban - közölte a rendőrség a honlapján.

A police.hu oldalon megjelent tájékoztatás szerint a nagy forgalom miatt a kilépő személyforgalomban kényszerülnek 240 perces várakozásra az Ukrajnába tartó utasok.

A többi magyar-ukrán határállomás közül kisebb, 45 perces várakozás alakult ki a Beregsurány és Asztély közötti átkelőhelyen is, a belépő személyforgalomban.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor Kaposváron: nagy nemzeti összefogásra lesz szükség, hogy Magyaroszágot kívül tartsuk a háborún

Orbán Viktor Kaposváron: nagy nemzeti összefogásra lesz szükség, hogy Magyaroszágot kívül tartsuk a háborún

Kaposváron tartottak újabb háborúellenes gyűlést, Orbán Viktor miniszterelnök és Lázár János építési és közlekedési miniszter volt a két főszereplő. Mindenki szorozza meg a gázszámláját hárommal, ez lenne, ha nem lenne rezsicsökkentés – mondta Orbán Viktor, aki szerint „ha Magyarországra egy brüsszelita kormány jön, akkor a gyerekeinket egyszer csak el fogják vinni a háborúba, és ott fognak állni fegyverben Ukrajnában.”
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×